ArşivGündemManşet

İdris Naim Şahin Çankaya Çay Yolu’nda milyonluk villa satın aldı!

YENİ PARTİYE MİLYONLUK VİLLA!  SARİYERGAZETESİ.COM/ÖZEL

idris2

AK Parti’den istifa etmesinden sonra Millet ve Adalet Partisi’ni kuran Eski İçişleri Bakanı ve Ordu Bağımsız Milletvekili İdris Naim Şahin, Ankara Çankaya’da milyon dolarlık tripleks villa satın aldı. Şahin’in süper lüks villasına Finansbank 500 bin liralık ipotek koydu.

SARIYER GAZETESİ Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu yazdı

AKP’den istifa eden Kütahya Milletvekili İdris Bal’ın kuracağı Demokratik Gelişim Partisi’nden sonra yeni bir parti kuran İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin, Ankara’nın Çankaya ilçesinde milyon dolarlık villa satın aldı.

idrisnaim1

FİNANSBANK 500 BİN LİRALIK İPOTEK KOYDU

Çankaya Tapu Müdürlüğü kayıtlarına göre tapusu Şahin’e ait tripleks villa Çay Yolu Mahallesi’nde 109 ada 16 parselde yer alıyor. 264 metrekarelik tripleks villanın tapusu bizzat 1 Haziran 1956 doğumlu İdris Naim Şahin’in üzerine kayıtlı. Yaklaşık 1.5 ay önce satın alınan villanın üzerinde Finansbank’ın 500 bin liralık banka ipoteği bulunuyor. Söz konusu villa, 2785. Cadde (114.cad) ile 2765. Cadde’nin kesiştiği noktada 3. sırada yer alıyor. Kulislere göre Eski Bakan Şahin, yeni aldığı bu villayı yeni partisinin siyasi çalışmalarında ofis olarak kullanacak. Şahin’in çok özel siyasi görüşmelerini milyon dolarlık yeni villasında yapacağı öğrenildi.

Bekir BATU- ÖZEL HABER/ SARİYERGAZETESİ.COM

YASAL UYARI: Özel haberimizi kaynak kullanmak şartıyla isteyen tüm basın kuruluşları kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir