ArşivGündemKültür-SanatManşet

Aile boyu sanat! Genç ailesinin bilinmeyen sanatçı yönü!

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in oğlu Çağlar’ın düğünü, Genç ailesinin sanatçı yönlerini gün yüzüne çıkardı. Düğünde Başkan Genç’in konservatuar mezunu oğlu Alican ile eşi Burcu sahne alarak misafirlere unutulmayacak şarkılar seslendirdi. Geçmişte profesyonel folklorcu da olan Başkan Genç ise sahnede bir süre şarkı söyledi, müzik öğretmeni kızı Gülnazar ve eşiyle de bol bol halay çekti.

ayrac

sukrugenc- alican1

Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı Bahar Country’deki düğün; Genç ailesinin pek bilinmeyen sanatsal yönlerini de gün yüzüne çıkardı. Belediye Başkanı Şükrü Genç’in oğlu Alican ile eşi Burcu Genç’in konservatuar mezunu olduğu ve uzun yıllar profesyonel müzik eğitimi aldıkları ortaya çıktı. Çağlar Genç’in düğünün de sahne alan Alican ve eşi Burcu misafirlere unutulmayacak şarkılar seslendirdiler.

MÜZİK ÖĞRETMENİ KIZIYLA HALAY ÇEKTİ

sukrugenc1

Düğün gecesi gecenin ilerleyen saatlerinde Belediye Başkanı Şükrü Genç de sahneye çıkarak şarkılara eşlik etti. Oğlu Alican’ın bağlama çalarak babasına eşlik etmesi ise dikkat çekti. Başkan Genç ayrıca müzik öğretmeni kızı Gülnazar ve eşi Ali ile birlikte halaylar çekti. Öte yandan Başkan Genç’in geçmişte profesyonel folklorculuk da yaptığı öğrenildi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler