ArşivGündemManşet

AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetimi, öğretmenler gününde Sarıyer’de 70 civarında okulu ziyaret etti

akpsariyer1 (4)

Sarıyer’de 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi. Sarıyer Belediyesi’nin, CHP ve MHP’nin yaptığı programların yanı sıra AK Partililer de bu anlamlı günü unutmadı. AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ilçe yöneticileri, önce İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz’ı ziyaret etti ardından da ilçe genelindeki 70 civarındaki okula giderek öğretmenlerle buluştu. Öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan AK Partililer, öğretmenlerin yaşadıkları sıkıntıları ve sorunları da dinlediler. Okul ziyaretlerine Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Sabri Avcı ile Halkla İlişkiler Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu gibi isimler de katıldı.

ÜLKEMİZİN KALKINMASINDA LİDERİMİZ ÖĞRETMENLER

salih bayraktar111

Öte yandan AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bayraktar’ın mesajı şöyle;

“Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Ülkemizde cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren… fikir, sanat, bilim ve kültür alanlarında ülkemizin şekillenmesinde ve kalkınmasında öğretmenlerimiz lider olmuştur.

Yeni nesiller yetiştirmek ve gençleri ülkenin geleceği için hazırlamak öğretmenliği onurlu ve kıymetli bir meslek yapmıştır. Öğretmenlik, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar saygın ve yüce bir meslektir. Sevgi ve fedakarlık mesleği olan öğretmenlik, aynı zamanda ağır bir sorumluluk gerektiren kutsal bir görevdir.

Öğretmenlere duyduğumuz borcun, ömür boyu taşınacak insanlık borcu olduğunun, ödenmesinin mümkün olmadığının ve bunun manevi bir sorumluluk olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçten yola çıkarak harcadığınız emek, gösterdiğiniz özveri, sabır ve hoşgörü için teşekkür ediyorum.

Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türk Milletini hürriyet ve bağımsızlık içerisinde sonsuza kadar savunacak ve yaşatacak nesilleri yetiştirmek için şefkat ve özveri ile fedakarlıklarda bulunan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum.”

Salih BAYRAKTAR
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı

akpsariyer1 (1) akpsariyer1 (2) akpsariyer1 (3) akpsariyer1 (5)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir