ArşivGündemManşet

AK Parti’de Hüseyin Özdemir rahatsızlığı!

huseyin-ozdemir-sariyer- akp

Parti içindeki hatalı uygulamaları ve yaptığı siyasi yanlışlar yüzünden AK Parti’nin 30 Mart seçimlerini kaybetmesinin mimarı olarak gösterilen Eski İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir parti içinde tartışmalara ve krize neden oldu. Sarıyer’deki seçim hezimetinden sonra görevden alınan ve halen Sultangazi Belediyesi’nde Özel Kalem’de personel olarak çalışan Özdemir, kendisinden sonra bu göreve gelen Salih Bayraktar ve yeni yönetimine el altından gizli muhalefet yapmakla suçlanıyor.

BAYRAKTAR VE YENİ YÖNETİME TWİTTER’DAN HAKARETLER YAPILIYOR

AK Parti içindeki bazı kaynaklar Özdemir’e yakın bazı isimlerin özellikle twitter ve facebook üzerinden sahte isimlerle mevcut İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetimine yoğun eleştiri yapmakla suçlanıyor. Öyle ki sosyal medya üzerinden yapılan pek çok yorum eleştiri sınırlarını aşıp hakaret içeriyor. Şu sıralarda, İlçe Başkanı Bayraktar ve yeni yönetimdeki kişilere karşı yapılan hakaretler ve suçlamaları kimlerin organize ettiği merak konusu oldu. Bazı partililer, twitter’daki hakaret içeren mesajların kaynağının Eski İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’e yakın bazı isimler olduğunu iddia ederken, bazıları da Salih Bayraktar ve ekibinin sosyal medyadaki bu hakaretleri yapan kişileri savcılığa vermesi gerektiğine işaret ediyor.

UZUNYA’DAKİ BULUŞMAYI HAZMEDEMEDİLER

Öte yandan parti içinde Özdemir’e yakın bazı eski isimlerin, Salih Bayraktar ve ekibinin Demirciköy Uzunya’da yerel basınla yaptığı toplantıyı hazmedemedikleri ve özellikle de yerel basına plaket verilmesine tepki gösterdikleri öğrenildi. Sarıyer Gazetesi’ne açıklama yapan bazı partililer; “Hüseyin Özdemir ve arkadaşlarının yanlışları yüzünden partimiz Sarıyer’de hezimet yaşadı. Eski anlayışa sahip kişilerin politikasının başarısız olduğu 30 Mart’ta görüldü. Salih Bayraktar ve ekibi şimdi enkazı hızlı ve akıllı bir politikayla kaldırmaya çalışıyor. Parti içinde aklı başında herkes yeni yönetime destek veriyor. Sosyal medya üzerinden yapılan hakaretlerin hesabı bu işi yapanlardan mutlaka sorulacak “ diye konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir