ArşivGündemManşet

Büyükşehir Zabıtası ile Sarıyer Zabıtası karşı karşıya… Şükrü Genç’in resminin bulunduğu pankart kaldırıldı, sorun çözüldü!

10622959_10152700256024054_3294274513695812120_n

Sarıyer Gazetesi- ÖZEL HABER

AK Partili Büyükşehir Belediyesi zabıtası ile CHP’li Sarıyer Belediyesi Zabıta ekipleri bu sabah Büyükdere’de karşı karşıya geldi. Büyükdere’deki Ceyhun Demirtaş Kütüphanesi’nin önündeki etkinlik alanında bulunan ve üzerinde Belediye Başkanı Şükrü Genç’in resminin de bulunduğu platformun kaldırılması konusunda yaşanan gerilim, Sarıyer’in yapıcı adım atması üzerine büyümeden önlendi.

ŞÜKRÜ GENÇ’İN RESMİ İNDİRİLDİ

1

Sarıyer Gazetesi’nin geçtiğimiz günlerde “Topbaş, Şükrü Genç’in bu fotoğrafına tahammül edemedi” başlığıyla gündeme getirdiği kriz, bu sabah saatlerinde yeni bir boyut kazandı. Büyükdere’deki platformun kaldırılması için tanınan sürenin dolmasından sonra bölgeye gelen Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, karşılarında çok sayıda Sarıyer Belediyesi zabıtasını buldu. Olası bir gerilimin yaşanmasının an meselesi olduğu olay, Sarıyer’in geri adım atmasıyla tatlıya bağlandı. Sarıyer Belediyesi ekipleri söz konusu platformdaki Şükrü Genç resminin kaldırılmasını kabul etti ve Başkan Genç’in resminin bulunduğu pano sökülmeye başlandı. Platformun zemininde kalan kısmının kalmasına izin veren Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri bugün saat 16.30’a kadar çalışmanın bitirilmesi için süre verdi. Büyükşehir ekiplerinin bugün söz konusu saatte gelerek, Şükrü Genç’in resminin bulunduğu panonun söküldüğünü gösteren fotoğraf çekimi yapacağı ve durumu üstlerine rapor edeceği öğrenildi.

SARIYER GAZETESİ- ÖZEL HABER

QWE

ayraç4


2 3 45

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir