ArşivManşetVefat

Gönül Kızılkaya son yolculuğuna uğurlandı…

sariyergazetesi.com1 (7)

Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve Üyesi Hüseyin Coşkun’un kız kardeşi Gönül Kızılkaya 43 yaşında yaşama veda etti. Uzun süredir amansız bir hastalıkla mücadele eden Kızılkaya’nın cenazesi Nurtepe’de bulunan Hacı Bektaş-i Veli Cemevi’nde kılınan ikindi namazının ardından Kireçburnun’da bulunan evinin önüne getirilerek helallik alındıktan sonra, Kilyos Mezarlığı’nda gözyaşları ile uğurlandı.

SARIYERLİLER COŞKUN AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Amansız hastalığa yakalanan ve 4 aydır kanser tedavisi süren, bir çocuk annesi ev hanımı Gönül Kızılyaka’nın cenaze törenine CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil ve Haluk Eyidoğan, CHP Eski Milletvekili Mehmet Sevigen, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, CHP Şişli İlçe Başkanı Veli Çellik, Şişli Belediye Başkan Vekili Emir Sarıgül, Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Mustafa Tok, Semra Kartal, İsmail Erdem, Gökan Zeybek, Şişli Belediyesi Meclis Üyeleri, Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Sarıyer Belediyesi Meclis Üyeleri, Sarıyer Belediyesi çalışanları, Coşkun ve Kızılkaya ailesinin yakınları ve sevenleri katıldı.
Sevenleri ve yakınları son görevinde Gönül Kızılkaya’yı yalnız bırakmazken, Sarıyer Belediye Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun ve ailesi, cemevi bahçesinde taziyeleri kabul etti.

FOTOĞRAF GALERİ…

sariyergazetesi.com1 (1) sariyergazetesi.com1 (2) sariyergazetesi.com1 (3) sariyergazetesi.com1 (4) sariyergazetesi.com1 (5) sariyergazetesi.com1 (6)gonulkizilkaya

cnz1 cnz2 cnz3 cnz4 cnz5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir