ArşivGündemManşet

Sarıyer’in gönlünden geçen vekil adayı; Avukat Necati Yıldırım

Sarıyer’in en tanınan isimlerinden Avukat Necati Yıldırım, 2015 Haziran seçimlerinde herkesin gönlünden geçen milletvekili adayı olarak dikkat çekiyor. CHP’nin Sarıyer’deki önemli isimlerinden birisi olan Yıldırım, ilçe genelinde yaptığı çalışmalar ve yardımseverliğiyle öne çıkıyor.

AVUKAT NECATI YILDIRIM  (3)

Sarıyer’de CHP’li Şükrü Genç’in yeniden kazandığı seçimler sırasında partinin önemli davalarını takip eden ve partililere hukuki yol gösteren Yıldırım, sadece ilçe genelinde değil aynı zamanda İstanbul genelinde de tanınan bir avukat. İstanbul Barosu’nda çeşitli kademelerde görev alan Yıldırım, CHP’nin kaderini belirleyecek birçok davayı gönüllü olarak takip etti. Sarıyer’de STK’lar başta olmak üzere çok çeşitli kesimlere sahip çıkmasıyla bilinen Avukat Yıldırım, ilçe genelinde bazı okullara yaptığı yardımlarla adından söz ettiriyor.

SOKAĞIN GÖNLÜNDEN GEÇEN İSİM

Genç ve çalışkan kişiliğiyle tanınan Avukat Necati Yıldırım, herkesimden vatandaşın gönlünü kazanmasıyla da farkını ortaya koyuyor. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan vatandaşlar; “Sarıyer’de Avukat Necati Yıldırım gibi başarılı ve sevilen insanların Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yer almasını istiyoruz. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP üst yönetiminin sokağın hassasiyetini dikkate alarak Sarıyer halkının gönlünden geçen bu ismi değerlendirmesini istiyoruz” diye konuştular.

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. Necati Yıldırım Öncelikle bu gerçeği haber yapan Bekir Batu beye, beğeni ve yorumlarıyla destek veren tüm arkadaşlara Çok teşekkür ederim , pek çok Sarıyerli buna belki benden daha layıktır, başta Dr.Cengiz Alp olmak üzere,gerçekten çok arzu ederim, Sarıyerimizi en iyi temsil edecek adaylarımızın seçilmesini, bunu da kadirşinaslık olarak belirtmek isterim.Ben kendi yerime bu ağabeyleri tercih etmekten hiç rahatsız olmam. Sarıyer de verilecek her göreve layık olmaya sizi mahcup etmemeye çalışacağımı bilmenizi isterim. Teşekkür ederim, önemli olan CHP iktidarına giden yolda bizim de terimizin, emeğmizin olmasıdır……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler