ArşivGündemManşet

Şükrü Genç’ten teşekkür yazısı…

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yardımcısı Yüksel Tutak’ın ölümünden sonra, kendisine başsağlığı dileklerini ileten ve bu zorlu dönemde kendilerinden manevi desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti. Genç konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı…

YUKSELTUTAK (1)

Dostlara…

Sarıyer Belediyesi ailesi olarak Pazartesi akşamından bu yana keder dolu saatleri yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Başkan Yardımcımız sevgili Yüksel Tutak’ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz.

 

Bir dostu kaybettiğinizde arkasından iyi şeyler yazarsınız. Fakat Yüksel Tutak bundan çok daha ileri bir noktada. Sevgili Yüksel; iyi bir dost, iyi bir baba,  bir yoldaş, çocuk sevgisi, yeşil sevgisi, yaşam sevgisi… Kısacası, Yüksel bir yaşam delikanlısıydı.

 

Yaşamış olduğumuz törenler gösterdi ki sevilmek böyle bir şey. Tüm dostları birlikte ağladık. Bizleri ağlatan sadece dostu kaybetmiş olmanın acısı değildi. Çok sevdiği çocuklar için yapacaklarının yarım kalması idi. Bizler onun hedeflerini gerçekleştireceğiz, emanetini en iyi şekilde teslim alıp ileri taşıyacağız.

 

Bir dostu kaybetmenin acısını, gerek başkanlık binamız önünde, gerek sevgili Yüksel’in görev yaptığı Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün bahçesinde ve gerekse defin işlemleri sırasında yanımızda olarak bizlerle paylaşan tüm dostlarına teşekkür ediyorum.

 

Bu süre zarfında uzakta olduğu için bizlere katılamayan telefon ve faks gibi çeşitli yollarla bizlere başsağlığı dileklerini ileten, çiçek gönderme nezaketinde bulunan değerli dostlarımıza da teşekkür ediyorum.

 

Oluşan kalabalık bize Yüksel Başkan’ın sahip olduğu güler yüz, samimiyet ve dürüstlüğün ne denli önemli olduğunun bir kez daha kanıtı olmuştur.

 

Sarıyer Belediyesi ailesi; birlikteliği ve sahip olduğu dostlarıyla sevgili Yüksel Başkan’ı asla unutmayacak,  özlemle anmayı sürdürecektir.

 

Yolun açık olsun sevgili Yüksel…

 

İnş. Müh. Şükrü GENÇ / Sarıyer Belediye Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir