ArşivManşet

Ünlü Sanatçı Sarıyer’de Dünya Evine Girdi

Fettah Can Cansu Kurtçu ile evlendi

Uzun süredir birlikte olan ünlü besteci Fettah Can ve Cansu Kurtçu dünya evine girdi. Düğüne sanat dünyasından ve çevrelerinden yoğun bir katılım ile gerçekleşen düğünde keyifli dakikalar yaşandı.

fettah-can-cansu-kurtcu-ile-evlendi-4761578

Uzun zamandır bütün detaylarıyla kendilerinin ilgilendiği düğünleri Sarıyer Event Garden’da gerçekleşti. Düğüne sanat,siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan bine yakın davetli katıldı.

Göksel Gümüşdağ’ın kıydığı nikahın en özel sürprizi ise çiftin bu gece için hazırladıkları şarkıyı davetlilere beraber söylemeleri oldu. Düğün geceye katılan birçok ünlü ismin seslendirdiği şarkılarla sona erdi.

8 yıldır birlikte olan çift çocuk istediklerini nikah öncesi şu sözlerle anlatt:

İlişkimizde 8. yılımıza giriyoruz. İkimizin de başarmak istediği şeyler olduğu için evliliği şimdiye kadar ertelemiştik. Şimdiyse hayatımız istediğimiz bir evreye giriyor. Biz birbirimizi ilk gördüğümüz andan itibaren kendimizden emindik.

 Çok sakin ve yolunda bir hayat istiyoruz. Bugüne kadar da öyle yaşadık. Bebek istiyoruz. Kim dünyaya güzel bir varlık getirmeyi istemez ki. İnşallah olur.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler