Manşet Altı

Sarıyer Ülkü Ocaklarına büyük ziyaret!

Ülkü ocakları genel başkanı Sn. Olcay KILAVUZ, Sarıyer ülkü ocaklarını ziyaret etti.

Sarıyer ülkücülerin ve öğrencilerin yoğun katılım sağladığı, ziyarette Sn. Olcay KILAVUZ’a ilgi büyüktü. Özellikle öğrenci gençlerle ilgilenen Sn. KILAVUZ, sohbetinde gençlere şöyle seslendi.

“Ülkü Ocakları Türk Milletinin gençlik aşısıdır. Türk Milletini muasır milletler seviyesine çıkaracak olan, gelecek yıllarda lider ülke Türkiye hedefini gerçekleştirecek olan Ülkücüler yani sizlersiniz. Hayatınızın her anında Allah rızasını düşünerek hareket edin. Yaşamınızı Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) efendimizin yaşamına göre şekillendirin. Yolumuz Resul-i Ekrem efendimizin yoludur. Türk Milleti kıyamete kadar islam dinimizin sancağını taşımaya devam edecek ve Türk Milliyetçileri bu yolda hiç bir engel tanımadan devam edecektir..

Eğitiminizi en başarılı birşekilde tamamlayıp, Türk-İslam sancağını en yukarılara taşımak için mücadele etmelisiniz. 2023 lider ülke Türkiye hedefini gerçekleştirecek olan sizlersiniz.. Hepinize inanıyorum güveniyorum.. Allah hepinizden  razı olsun.. Allah yar ve yardımcınız olsun..”

Ziyaretin sonunda Sarıyer Ülkü Ocakları Başkanı Mesut ARDA tarafından, Ükü Ocakları Genel Başkanı Sn. Olcay KILAVUZ’a Sarıyer ziyaretlerini hatırlatan bir resim tablosu hediye edildi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir