GündemManşet

AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’i ulu orta dövenler 7 aydır bulunamadı!

ayrac

Geçtiğimiz Ramazan Ayı’nda İstinye Koyu’nda ulu orta dövülen AKP İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve yardımcısı Salih Güzel’e dayak atanlar, aradan geçen 7 ayda bir türlü bulunamadı. AKP’lileri kimlerin dövdüğü ise gizemini koruyor…

ayrac

salih_guzel_huseyin_ozdemir copy

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinliği düzenlediği İstinye Koyu’nda geçtiğimiz Ağustos ayında saldırıya uğrayan AKP’liler, adeta yedikleri dayakla kaldılar. Olay gecesi yaklaşık 15-20 kişinin sopalı saldırısına uğradığı öğrenilen İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’i linç edilmekten yakın koruma polisinin havaya 5-6 el ateş açmasının kurtardığı belirtildi. Aynı saldırıda İlçe Başkan Yardımcısı Salih Güzel de parmağına vurulan sopalarla hastanelik edilmişti.

7 AYDIR YEDİKLERİ DAYAKLA KALDILAR!

Edinilen bilgilere göre; İstinye’de gece geç saatlerde çok sayıda kişinin de tanık olduğu bu saldırı sonrası İstanbul polisi alarma geçirilmişti. Ancak AKP’lileri dövenler iddiaya göre yine AKP’ye yakın mahalle sakinleriydi. Olaydan sonra İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nca başlatılan soruşturma ise halen devam ediyor. İstinye Koyu’ndaki kira gelirlerindeki anlaşmazlık nedeniyle yaşandığı iddia edilen olayın üzerinden 7 ay geçmesine rağmen bugüne kadar hiçbir sonuç alınamadı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler