GündemManşet

AK Parti’de küskünleri buluşturma ve seçim sonrası faturadan kurtulma yemeği!

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

ayrac

AK Partililer; bu akşam Armoni Düğün Salonu’nda küskünleri buluşturma yemeği düzenleyecek. Parti içindeki kaynaklar; gecenin asıl amacının, hem meclis üyeliği hesabı içerdiğini hem de seçimden sonra kesilecek faturadan kurtulma maksadı taşıdığını ileri sürdü.

ayrac

AK Parti’de; Sedat Özsoy’un adaylığının açıklanmasından sonra parti içinde yaşanan kırgınlık ve kızgınlıkları gidermek için bugün (pazartesi) kritik bir akşam yemeği veriliyor. Eski İlçe Başkanı Nurettin Çelik’in öncülüğünde düzenlenen organizasyona, çok sayıda küskün partili davet edildi. Sedat Özsoy’a tepki duyan ve kendi adaylarının açıklanmaması nedeniyle partiyle bağlarını koparan kişilerin özellikle davet edildiği yemek, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Armoni Düğün Salonu’nda saat 19.00’da yapılacak. Yemek öncesi tek tek aranarak davet edilen küskünlerden pek çoğu yemeğe katılmama kararı alırken, bazıları da neler olup bittiğini görmek için yemeğe özellikle katılmayı planladıkları öğrenildi. Geceye çok sayıda aday adayının da katılması bekleniyor. Gecede, özellikle son günlerde yaptığı mahalle gezileri sırasında karşılaştığı tepkiler nedeniyle hayli morali bozulan Sedat Özsoy’a manevi destek de verileceği öğrenildi.

AMAÇ; KÜSKÜNLERİ Mİ BULUŞTURMAK YOKSA SEÇİM SONRASI KESİLECEK FATURADAN MI KURTULMAK?

Bu arada Ak Parti içindeki bazı çevreler söz konusu yemeğin; “Sedat Özsoy seçimi kazanamazsa kimse bizden bilmesin, biz kendisine seçim döneminde destek için gece bile düzenledik. Küskünleri bile buluşturduk” denilebilmesi için organize edildiğini ileri sürdü. Bazı partililer de gecenin asıl amacının seçim sonrası kesilecek faturadan kurtulmak ve meclis üyeliği hesaplarının olduğunu iddia ettiler.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler