GündemManşet

Ali Ağaoğlu’dan Maslak mesajı: “Egemen Bağışla görüşmedim. O toplantıda yoktum”

aliagaoglu121

Maslak’taki Bay İnşaat’ta dün yapılan AB Eski Bakanı Egemen Bağış ve bazı işadamlarının katıldığı önemli bir buluşma yaşanmıştı. Toplantıya AB Eski Bakanı Egemen Bağış, Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi Esnaf Odası Başkanı Mustafa Keskin, Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, AK Parti adayı Sedat Özsoy, bazı ünlü müteahhitler ve iş adamları katılmıştı. Sarıyer’in durumunun masaya yatırıldığı kritik toplantıda ilçeyle ilgili bazı önemli kararların alındığı öğrenildi.

Eski Bakan Bağış’ın bu görüşmede, siyasi konularda değerlendirilmelerde de bulunduğu öğrenildi. Öte yandan Maslak’taki önemli görüşmenin yapıldığı gün AKP adayı Özsoy’un, Cem Vakfı Başkanı İzzettin Doğan ile de evinde özel bir görüşme yaptığı ifade edildi.

ALİ AĞAOĞLU; “EGEMEN BAĞIŞLA GÖRÜŞMEDİM”

Maslak’taki kritik görüşmeye katıldığı iddia edilen ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu, bu duruma tepki gösterdi. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’yla konuşan Ağaoğlu, “Böyle bir görüşmem olmadı, olsa da bundan normal ne olabilir. Bu konuda bilgi yanlışı var. Egemen Bağışla da istediğim zaman görüşürüm ama benim böyle bir görüşmem olmadı” diye konuştu.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler