GündemManşet Altı

Belediye çalışanları yeni yıla “merhaba” dedi

Sarıyer Belediye çalışanları, Darüşşafaka’daki Sarıyer Nikah Sarayı’nda düzenlenen yeni yıl partisinde buluştu. Yeni yıla erken merhaba diyen personele, Belediye Başkanı Şükrü Genç ve yönetim kadrosu da eşlik etti. Gecede renkli ve eğlenceli saatler yaşandı.

DSC_0290

Sarıyer Belediyesi tarafından çalışanlar için organize edilen ve yoğun katılımın olduğu yeni yıl kokteylinde davetliler farklı tarzlardaki 3  müzik grubunun sırasıyla sergilediği performanslarla doyasıya eğlendiler. Kokteylde, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de bir  konuşma yaptı. Konuşmasına”bir yerlere” mesaj gönderme çağrısıyla başlayan Şükrü Genç şunları söyledi: “Öncelikle hepimize ailelerimizle, yakınlarımızla, arkadaşlarımızla, beraber;  çok daha mutlu bir şekilde ve barış içinde yaşayacağımız nice yıllar diliyorum ve bunun da hakkımız olduğunu belirtmek istiyorum.Gönlü gerçekten sevgiden yana olan,gerçekten halktan ve halktan yana olan insanlara yeni yıl kutlu olsun.Hakkımız var dedim, bu hak da hiç bir zaman değirmende sıra beklemeye, buğday çuvalını verip karşılığında un almaya benzemez! Bu tesis de sizlerin temsil ettiği Sarıyer halkının hakkıydı.Bu tesisin; tasarlanmasından yapılmasına, ilk gecedeki malzeme çalınmasına rağmen burada sabahlara kadar bekleyen halkımızın  isteği ve hakkı olduğunu özellikle birilerine mesaj olması için belirtiyorum…

Şükrü Genç, yarınlara borçlu olunduğunu ve bu borcun en iyi şekilde ödenmesi gerektiğini belirtti ve çalışanlardan hizmet sözü alarak ”Bütün çalışma arkadaşlarımın toplumun bireyleri olmak dışında toplumun temsilcisi olduklarını unutmamaları ve dolayısıyla da bu gayretin önce kendini sonra da yanındaki insanı kandırmadan devam etmesi en büyük dileğimdir ”dedi. Gecenin sonunda katılımcılara içinde çikolata ve fular bulunan hediye paketler dağıtıldı.

FOTOĞRAF GALERİSİ…

DSC_0286DSC_0271  DSC_0318DSC_0321DSC_0298DSC_0315DSC_0288

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir