GündemManşet

Ahmet Kuzpınar: “Bırakın beni CHP’ye geri döneceğim! Siz beni listeye koymadınız onlar beni meclis listesine yazarlar!”

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

kuzpınar

Geçtiğimiz aylarda CHP’den istifa ederek AK Parti’ye katılan meclis üyesi Ahmet Kuzpınar, yeni dönemde liste mağduru oldu. AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’in listeye yazmadığı Kuzpınar, bir kez daha meclis üyesi olma şansını kaybetti. Meclis üyesi olabilmek için yaptığı girişimlere rağmen bir türlü başarılı olamayan Kuzpınar, iddiaya göre isyanını “Ben CHP’ye geri döneceğim, onlar beni listeye yazarlar” diyerek gösterdi.

AK Parti’lilerin ikna etmek için büyük uğraş verdiği Kuzpınar’ın kızgınlığının bir türlü geçmediği ve meclis üyesi listesine alınmamasını kabul edemediği öğrenildi. Kuzpınar’ı seven çok sayıda kişinin onu mutlaka listede görmek istedikleri ve haksızlığa boyun eğmeyecekleri belirtildi.

Daha fazla göster

4 yorumlar

  1. Ne kadar basit bir yaklaşım.anlamakta zorlanıyorum.CHP nin 1967 üyesiyim.hiç bir zaman partimden böyle bir isteğim olmadı.olamazda.biz İsmet İnönünün arkasında nefer gibi çalıştık hala neferliğe devam.Keşke Atamızın arkasındada çalışabilseydik.
    bu ne biçim partıcilik.meclis üyesi yaparsan tamam yoksa partı değiştiriyorum.varmı böyle bir mantık.yazıklar olsun.

  2. akp Ahmet kuzpınara haksızlık yaptı bence. gerçi oda chp’yi bırakınca haksızlık yapmıştı. galiba eşitlendi. ama severim Ahmet abiyi…. akp ilçe başkanı ancak akrabalarını doldursun listeye. hüseyinle vural akrabası zaten. hüseyın coşgun kendisinin akrabası vural da eşinin akrabasıymş..

  3. Ben AHMET KUZPINAR bu yorum benim yorumum değil ama merak ettiğim bir konu var zamanı gelince ama konuşacağım çok şükür okadar ayak altına düşmedim…

  4. Ben AHMET KUZPINAR asla koltuk sevdalısı değilim ama sarıyer’e güzel şeyler katkıda bulunmak için çabaladım ama kısmet değilmiş yine de takdiri sarıyer halkına bırakıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler