GündemManşet

Böyle olur yandaşın haberi! “Mebrure Genç zatüre teşhisiyle yoğun bakıma kaldırıldı, yandaşlar manşeti patlattı! “AKRABA AVUKAT ÇEKİP GİTTİ”

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

30 Mart yerel seçimler yaklaşırken Sarıyer’de, AKP camiası tarafından finanse edildiği bilinen bir yerel gazete büyük bir saygısızlığa imza attı.

ayrac

Sarıyer Belediyesi’nde avukat olarak çalışan ve Belediye Başkanı Şükrü Genç’in de akrabası olan Mebrure Genç’in, zatüre teşhisiyle yoğun bakıma alınmasını yandaş gazeteler “akraba avukat çekip gitti” şeklinde çarpıtarak duyurdu.

av-mebrure-genc

AVUKAT MEBRURE GENÇ, ANKARA’DAKİ AKAY HASTANESİ’NDE YOĞUN BAKIMA ALINDI

Sarıyer Belediyesi’nin deneyimli avukatlarından Mebrure Genç, ağır zatüre teşhisi nedeniyle Ankara’daki Akay Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Kız kardeşinin aynı hastanede doktor olması ve memleketinin Ankara olması nedeniyle burada tedavisi devam eden Genç’in, durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in ve yakınlarının da apar topar hastaneye giderek akrabaları Genç’in durumu hakkında bilgi aldığı öğrenildi. Genç’in tedavisinden sonra Sarıyer Belediyesi’ndeki görevine devam edeceği belirtildi.

ŞÜKRÜ GENÇ FOBİSİ YANDAŞLARA BUNU DA YAPTIRDI! AMAÇ SEÇİMDE ADAYLIĞINI ENGELLEMEYE ÇALIŞMAK!

Yandaş gazeteler de Genç’in hastaneye kaldırılmasından sonra hiç boş durmadı. Geçirdiği ani rahatsızlık yüzünden hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Avukat Genç’in durumu, AKP yanlısı gazetelerde “belediyeyi terk etti, işi bırakıp gitti” şeklinde manşetlere taşındı. Bu durum yandaşların tipik “Şükrü Genç fobisi” olarak yorumlandı.

CHP’den Şükrü Genç’in yeniden aday gösterilmesi halinde AKP adayı Sedat Özsoy’un seçimi kazanamayacağını anlayan yandaşlar, görevinden istifa etmeyen ve hastalığı nedeniyle yoğun bakıma alınan bir kişinin haberini bile çarpıtmayı ihmal etmediler. Bu arada Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e yönelik karalama ve yıpratma kampanyası başlatan yandaşların, seçime doğru daha da zıvanadan çıkmaları bekleniyor.

Sarıyer Gazetesi olarak halen Akay Hastanesi’nde tedavisi devam eden ve ağır zatüre teşhisiyle yoğun bakımda tutulan Avukat Mebrure Genç’e acil şifalar diler, yakınlarına da geçmiş olsun diyoruz…

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler