GündemManşet

Büyükdere’de çöp ev operasyonu! 45 kişilik ekip çöp eve müdahale etti, mahalleli derin nefes aldı!

aliyazici1 (1)


Akli dengesi bozuk bir kişinin biriktirdiği çöpler nedeniyle Büyükdere’deki bir evden yayılmaya başlayan kötü kokular mahalleyi rahatsız etmeye başladı. Çöp evden gelen kokuların giderek çekilmez hale gelmesi üzerine vatandaşlar durumu, hemen mahalle muhtarı Ali Yazıcı’ya bildirdi. Mahalleden gelen şikayetleri dikkate alan Yazıcı, Sarıyer Belediyesi’ne müracaat ederek söz konusu evin temizlenmesini ve vatandaşların sorununun çözülmesini istedi.

45 KİŞİYLE OPERASYON YAPILDI

aliyazici1 (4)


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Muhtar Ali Yazıcı vasıtasıyla Büyükdere halkından gelen şikayetleri dikkate alarak çöp evin biran önce temizlenmesi için ekiplerine talimat verdi. Sarıyer Belediyesi sağlık ekipleri, zabıtalar ve temizlik ekiplerinden oluşan 45 kişilik ekip Küçük Bozhane Sokak’taki çöp eve müdahale etti. Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı’nın da hazır bulunduğu çöp ev operasyonuna polis ekipleri de katıldı. Kısa süreli gerginliğin de yaşandığı operasyondan sonra, çöp ev tamamen temizlendi ve ilaçlandı. Sarıyer Belediyesi ekipleri çöp evden kamyonlar dolusu çöp çıkardı.

ALİ YAZICI’YA TEŞEKKÜR YAĞDI

aliyazici1 (3)

Sarıyer Belediyesi’nin yaptığı operasyon sonucu çöp evin temizlenmesi mahalle halkını memnun etti. Kokulardan rahatsız olan vatandaşlar, evin temizlenmesinden sonra derin bir nefes aldı. Gün boyu Ali Yazıcı’ya telefon açarak teşekkür eden vatandaşlar, yapılan çalışmadan dolayı duydukları memnuniyetliği dile getirdiler. Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı; “Vatandaşlarımızın şikayetlerine çözüm bulduğumuz için mutluyuz. Sarıyer Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç’in desteğiyle bu sorunumuz çözüldü. Duyarlı davranan tüm vatandaşlarımıza ve bu çalışmada emeği geçen tüm ekiplere teşekkür ederim” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir