GündemManşet

CHP aday adayına AKP’den şok teklif; “Şükrü Genç’i protesto edin, sizi AKP’den meclis üyesi yapalım”

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

ayrac

Sarıyer siyaseti bu sıcak gelişmeyle sarsıldı. CHP’nin Sarıyer’de Şükrü Genç’i yeniden aday göstermesinden sonra büyük bir telaşa kapılan AK Parti’nin, CHP içinde kaos çıkarmak için düğmeye bastığı öğrenildi.

ayrac

Sarıyer Gazetesi’ne ulaşan bilgilere göre; CHP’den aday adayı olan ve adaylık yarışını kaybeden bazı isimlere el altından haber gönderen AKP’liler, “Sarıyer Belediyesi önünde eylem yapın, Şükrü Genç’i ve genel merkezi protesto edin. Sonra da sizi partimize alıp AK Parti’den meclis üyesi yapalım” teklifinde bulundular. Bu teklif üzerine bazı aday adaylarının kendilerine destek veren taraftarlarıyla buluşup durum değerlendirmesi yaptıkları, CHP Genel Merkezi ve Şükrü Genç’i protesto etmeye hazırlandıkları öğrenildi. Ancak AK Parti içindeki bazı kaynaklar, CHP’den koparılacak söz konusu kişilerin meclis üyesi yapılmasının kendileri açısından da sıkıntılar yaratacağı gerekçesiyle verilen sözlerin tutulmayabileceğine dikkat çektiler.

Sarıyer siyaseti şimdi bu ilginç olayı ve CHP’nin aday adaylarına Ak Parti tarafından el altından gönderildiği belirtilen bu şok teklifi konuşuyor. Bu teklifin etkisiyle harekete geçtiği iddia edilen CHP aday adayının da kim olduğu merak konusu oldu.

Daha fazla göster

2 yorumlar

  1. Bu yandaş ve yalancı gazete Şükrü Genç’i karalamak için yalan haberler,uydururken iftiralar atarken Chp’li belediye başkan adaylarıda bu gazeteye boy boy reklamlarını veriyorlardı oysa bugün sayın Şükrü başkana yaptıklarını yarın onlara yapacaklardı bunu bile bile bu gazeteye çarşaf,çarşaf reklamlarını verdiler bana göre bu hiçte etik değildi ve hiç yakışmadı bu adaylara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler