GündemManşet

Derbent Muhtar Adayı Aydemir Görmez’den mahalleli kadınlara “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” jesti!

ayrac

Derbent Muhtar Adayı Aydemir Görmez, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mahalledeki hanımlara karanfil dağıttı. Muhtarlık yarışında mahalle halkının büyük desteğini alan Görmez, azalarıyla birlikte mahalleyi sokak sokak dolaşarak hanımların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

ayrac

DSCN2930

AK Parti’nin riskli alan ilan ettiği Derbent’in sevilen isimlerinden muhtar adayı Aydemir Görmez, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde mahalledeki hanımlara anlamlı bir jest yaptı. Azaları Kemal Engül, Remzi Ertuğrul ve İsmail Karakartal başta olmak üzere ekibindeki çok sayıda kişiyle birlikte mahallede karanfil dağıtan Görmez, tüm hanımların Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Derbent’te sokak sokak dağıtılan karanfil jesti, mahalledeki hanımları oldukça sevindirdi.

MAHALLEMİZİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ!

DSCN2941

Mahalle halkından büyük destek gören Görmez ve ekibi, aynı zamanda vatandaşlara adaylık broşürü de dağıttı. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Aydemir Görmez, mahallede yaşanan mülkiyet sorununun çözülememesinin mevcut muhtardan da kaynaklandığını vurguladı. Muhtar Metin Ateş’i, inşaat firmalarıyla birlikte hareket etmek ve mahalleyi yıktırmaya çalışmakla suçlayan Görmez, “Kendisi, bu mahallenin şu zamana kadar çektiği acılara sebep olanlardan birisidir. Şuana kadar buradan 40’tan fazla boşalan evin gitmesine sebep olan kişidir. Bu mahallenin yıkılması için çalışıyor” diye konuştu. Mahalle muhtarlığının önemli bir görev olduğuna dikkat çeken Görmez, mülkiyet sorununun çözümüne öncelik vereceklerini belirtti. Görmez bazı projelerini de şöyle anlattı; “İşsizlere yardımcı olmak ve onlara iş olanakları sağlamak. Kültürel ve sanatsal çalışmalarda bulunacağız. Mahallemizin kooperatifi ve derneği ile birlikte çalışacağız. 8 saat değil, 24 saat hizmet veren muhtar olacağız. Mülkiyet sorunu çözmek için çalışacağız”

Fotoğraflar: Şeyma Canpolat

DSCN2937

DSCN2942

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler