GündemManşet

FLAŞ! AKP’LİLERDEN TEHLİKELİ GERGİNLİK! İL VE İLÇE SEÇİM KURULU ÖNÜNDE YIĞILMA YAPMAK İÇİN PARTİLİLERİ ÖRGÜTLÜYOR!

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

ayrac

AKP’LİLER ŞÜKRÜ GENÇ’İN VE CHP’NİN LİSTESİNİN SEÇİME GİRMESİNİ ÖNLEMEK İÇİN SEÇİM KURULU ÖNÜNDE PROTESTO YAPMAYA HAZIRLANIYOR. AMAÇ SEÇİM KURULUNA GÖZ DAĞI VERMEK, CHP’Yİ SANDIĞA GİTMEDEN MASA BAŞINDA YENMEK…

ayrac

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, şu dakikalarda tehlikeli bir gerginliğe hazırlanıyor. Sarıyer’deki partilileri organize etmeye çalışan ilçe başkanlığı, CHP’nin adayı Şükrü Genç’in seçime girmemesi için Seçim Kurulu önünde yığılma yapmaya ve göz dağı vermeye hazırlanıyor. Şu saatlerde örgütlenmeye çalışan partililer, birazdan Sarıyer ve İstanbul İl Seçim Kurulu önünde eylem yapmaya hazırlanıyor. AK Parti İlçe Yöneticilerinin “Şükrü Genç aday olduğu sürece Sarıyer’i kazanmamız çok zor. Onun adaylığını önlemek için seçim kuruluna baskı yapmamız gerekiyor” diyerek partilileri tahrik etmeye çalıştıkları öğrenildi.

ŞÜKRÜ GENÇ KORKUSU AKP’LİLERE BUNU DA YAPTIRDI

Hatırlanacağı üzere AKP’nin Sarıyer adayı Sedat Özsoy, geçen seçimde CHP adayı Şükrü Genç’ten 30 bin fark yiyerek seçimi kaybetmişti. Özsoy, bugüne kadar 2 kez seçim kaybetmiş ve tam 4 kez parti değiştirmişti. Bu yüzden siyasi çevrelerde AKP’nin Sarıyer’i almasının adeta mucize olduğu ve Şükrü Genç’i sandıkta devirmelerinin mümkün olmadığı konuşuluyordu.

19 Şubat Çarşamba – 18.44

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler