GündemManşet

Flaş! AKP’lileri sandık korkusu sardı! CHP’nin seçimlere girmesini önlemek için müthiş bir DELİL arayışı başlatıldı!

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

ayrac

CHP’nin Sarıyer’de seçimlere girmesini önlemek için şu dakikalarda AK Parti kulislerinde müthiş bir çalışma var. AKP’liler, itiraz dilekçelerinin sonuçsuz kalmaması için şuan akla hayale gelmeyecek yerlerde “delil” arayışlarına başladı!

ayrac

Sarıyer Gazetesi, AK Parti içinde şu dakikalarda yaşanan müthiş çalışmalarının tüm detaylarına ulaştı. Hemen belirtelim “delil” arayışları sırasında Sarıyer’deki bazı kamu kuruluşlarına bu süreçte çok ciddi siyasi baskılar yapılabilir. İtirazların görüşüleceği gün olması nedeniyle bugün çok ama çok önemli bir gün. Bugün çok kritik gelişmeler yaşanabilir…

AKP, SARIYER’DE NEDEN SANDIKTAN KORKUYOR?

Öte yandan her fırsatta “sandıktan” bahseden bir Başbakan’ın lideri olduğu Ak Parti’nin neden Sarıyer’de sandıktan korktukları merak konusu oldu. Gazetemizi arayan pek çok vatandaş; “AKP’liler neden sandıktan, Şükrü Genç’le demokratik ortamda yarışmaktan korkuyorlar. Her seferinde Sayın Başbakanımız sandıktan bahsetmiyor muydu? Şimdi ne oldu da onları sandık korkusu sardı. Çünkü Sarıyer’de seçimleri kazanamayacaklarını biliyorlar, tüm bu telaşın ve korkunun nedeni bu. CHP’den ve Şükrü Genç’ten korkuyorlar. Çünkü geçen seçimlerde Şükrü Genç, şuan AKP’nin adayı olan Sedat Özsoy’a iki katından fazla oy alarak 30 bin oy farkı atmıştı. Bu seçimde farkın 50 bin olmasından korkuyorlar” diye konuştular.

Vatandaşlar, “CHP’nin Sarıyer’de seçime girmesinin önünde bir engel varsa demokratik ülkelerde böyle durumlarda sandığın önü açılırdı, ama Sarıyer’deki telaşın ve korkunun nedenini herkes biliyor. Ama korkunun ecele faydası olmaz. Korktukları başlarına gelecek ve Sarıyer seçimlerini kaybedecekler” şeklinde konuştular.

 

Sarıyer Gazetesi olarak ortamın çok daha fazla gerilmemesi ve gerginlik yaşanmaması için bize ulaşan çok önemli bilgileri sizlerle ŞİMDİLİK paylaşmıyoruz. Bizi takip edin!

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler