GündemManşet Altı

Künyesiz gazeteye savcılık soruşturması! AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’e künyesiz gazete sorusu!

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından her ay on binlerce adet bastırılarak ev ev dağıttırılan “Sarıyer Bülten” isimli korsan gazete soruşturma konusu oldu. Künyesi bulunmayan ve hangi matbaada kimler tarafından bastırıldığı bilinmeyen gazetenin, mevkute beyannamesi bulunmaması yasal olarak suç teşkil ediyordu.

ayrac

KÜNYESİZ GAZETE BASMAK SUÇ!

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, künyesiz olduğu için korsan olma özelliği taşıyan gazeteyle ilgili gazetemiz avukatlarınca yapılan suç duyurusu üzerine soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında AKP İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’in korsan gazeteyle ilgili ifade vermesi bekleniyor. Öte yandan 2009 yerel seçimleri sırasında gazetemizin çıkardığı özel baskıyı korsan gazete diyerek savcılığa suç duyurusunda bulunan AK Parti ilçe yöneticileri, künyenin gazetede yayınlandığının savcılık tarafından tespit edilmesinden sonra hukuki olarak büyük bir hayal kırıklığına uğramışlardı.

Daha fazla göster

3 yorumlar

  1. hukuksuzluk sarmış dört bir yanı tipik akpli durumu nerede bir hukuksuzluk aymazlık varsa hepsi onlardan çıkıyor

  2. sizi kutluyorum. Yaptıkları yanlışın farkında değiller insanları çok basit görüyorlar.sosyal medya üzerinden paylaşılanlar yok tapu dağııyoruz m2 veriyorsunuz bir hafta geçiyor daire m2 si artıyor anlamsız kim inanır size..kendiniz inanmıyorsunuz anlattıklarınıza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler