GündemManşet

Mehmet Deniz’den çok önemli uyarı; “Kimse benden partime ihanet etmemi beklemesin. Bu bir bayrak yarışıdır”

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

MEHMET DENIZ 1 (2)

CHP’de listeler üzerinde yaşanan fikir ayrılıkları yüzünden İstanbul’da Üsküdar, Beyoğlu, Beykoz ve Sarıyer ilçe başkanları istifa etti. İstifa eden 4 ilçeden Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in, kendisine gelen telefonlara; “Kimse benden partime ihanet etmemi beklemesin. Ben CHP’liyim ve kendi partime desteğe devam edeceğim. Ortaya çıkan bazı fikir ayrılıklarımız yüzünden istifa etmeyi doğru buldum. Kimseye düşman değilim. CHP’nin bölünmesini bekleyenler boşuna sevinmesinler. Çünkü bu bir bayrak yarışıdır” dediği öğrenildi.

DENİZ; “PARTİME ZARAR VERECEK BİR ŞEY YAPMAM”

Parti içinden listeye giremeyenler üzerinden kendisine gelen bazı tepkilerden dolayı rahatsızlık duyduğu öğrenilen Deniz’in, “Makam sevdalısı değiliz, bu bir bayrak nöbetidir. Bugüne kadar görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Partimizi Sarıyer’de en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra partimize desteğimiz devam edecek. Yıllarca emek verdiğimiz partimize zarar verecek bir davranış içinde olmayı bugüne kadar hiç düşünmedim, bundan sonra da düşünmemi kimse beklemesin” diye konuştuğu belirtildi. Tam bir siyasi olgunluk sergilediği öğrenilen Mehmet Deniz’in ayrıca yakın çevresindeki isimleri, her türlü siyasi tahrikten ve kışkırtmadan uzak durulması konusunda uyardığı da belirtildi.

Öte yandan CHP’li Mehmet Deniz’in istifasından sonra da partisine sahip açıklamalar yapması, özellikle bu süreçte CHP’nin bölünmesine umut bağlayan siyasi çevrelerde büyük memnuniyetsizlik ve hayal kırıklığı yarattı.

Daha fazla göster

3 yorumlar

  1. Gerçek CHP’lilik bu, gerçek partililik bu. Mehmet Bey’i seviyordum ama bu açıklamasından sonra çok daha büyük sevgi duyuyorum. Çünkü bizi bölmek isteyenlere ağzının payını verdi. Mehmet başkanım ağzınıza sağlık, dik duruşunuzdan ve partinize sahip çıkmanızdan dolayı bir Sarıyerli olarak teşekkür ediyorum. yaşasın CHP yaşasın Sarıyer..

  2. valla ne diyeyim doğrusu Mehmet başkandan böyle mertlik beklemezdim, haksızlık etmişim onun hakkında yanlış düşünerek. özür dilerim bir partili olarak kendisinden. haberi 3 kez okudum bir partili olarak duygulandım,.çokda mutlu oldum.varolsunn. sarıyeri akpye dar edeceğiz başkanım sizinle beraber.. söz veriyyıruz

  3. üzülmedim…zaten bizlere faydası olmayacaktı seçimde başkanın adı çoktan açıklandı kılları kıpırdamadı hıç tek bir çalışma yapmadılar başka aday olsaydı hergun sokaklar da görürdük kendilerini.biz sonuca bakalım başka ilçe başkanı gelsin de bir an önce çalışmalarımızı hızlandıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler