GündemManşet

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban; “Adayımızı bugün belirliyoruz, bugün yarın da açıklayacağız”

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

ayrac

AK Parti ve CHP’nin belediye başkan adaylarını açıklamasından sonra şimdi de tüm gözler MHP’ye çevrildi. MHP Sarıyer İlçe Başkanı Erdal Çoban, adaylarını bugün belirleyeceklerini ve Ankara’dan onay geldikten sonra da bir iki gün içinde açıklayacaklarını söyledi.

ayrac

erdalcoban

ERDAL ÇOBAN; “ADAYIMIZI BUGÜN BELİRLEYECEĞİZ”

Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’ya konuşan MHP İlçe Başkanı Erdal Çoban; “AKP ve CHP adayını açıklasın biz 48 saat sonra açıklayacağız demiştik. Bizim adayımız bugün belli oluyor. 3 aday adayımız var, bunlardan birisini bugün saat 17.00’de İl Başkanımızla birlikte görüşüp belirleyeceğiz. Belirlediğimiz adayı Genel Merkezi’mize bildireceğiz ve onlardan da onay aldıktan sonra bugün yarın Sarıyerlilere açıklayacağız” dedi.

YERLİ YERSİZ ADAY ADAYLARINA İZİN VERMEDİK

Sarıyer’deki diğer partilerden her önüne gelenin aday adayı yapıldığına dikkat çeken Çoban; “Biz MHP olarak partimizin adını düşürecek kişilere aday adaylık müracaatında belli kriterler koyduk. Bizim adımızı temsil edemeyecek kişilere aday adaylık müracaat formu vermedik. Böylece yerli yersiz aday adayı ortaya çıkartarak diğer partilerde olduğu gibi parti içinde bir kaos yaşanmasının önüne geçmiş olduk. Şimdi hem AKP hem de CHP bu krizle uğraşıyor” diye konuştu.

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. MHP’li arkadaşlar artık gün akıllı olma vaktidir. AKP’nin memleket üzerindeki ve en önemlisi SARIYER üzerindeki planları aşikar! MHP seçmeni her seçimde olduğu gibi bu seçimde de belirleyici unsur olacaktır.Gün artık akıllı olma ve AKP’siz Sarıyer’e devam vaktidir. Şükrü Genç tüm Sarıyer’lilere karşı yaklaşımı da ortada. Şükrü başkana desteğini sunun ve sizi satan başkan adayına,eski ilçe başkanına,eski meclis üyelerinize bir cevap verin!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler