GündemManşet

Sahte seçmen rezaletinde son perde! AK Parti İlçe Başkanı Özdemir’den şok itiraf: “Benim evimde 2 sahte seçmen var”

ayrac

huseyin-ozdemir copy

Türkiye, Sarıyer’deki taşıma yani sahte seçmenlerin sandık başında tutuklanması olayını tartışırken, AKP Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’den ilginç bir itiraf geldi. CHP yöneticisi Avukat Necati Yıldırım’ın suç duyurusuyla başlatılan soruşturmada, 2 bin 300 taşıma seçmenin tutuklanması gündeme geldi. SARIYER Gazetesi’nin gündeme taşıdığı bu haber ulusal basında da geniş yankı buldu.

ÖZDEMİR’DEN GAZETECİYE ŞOK CEVAP; “EE BİZE NE?”

rezalet-haberi-video

Sarıyer’deki şok gelişmeyi haber yapmak isteyen KANAL D, Star ve Kanaltürk televizyonları, ilk kez SARİYERGAZETESİ.COM’un duyurduğu bu olayı takip etmek için dün Avukat Necati Yıldırım ile röportaj yaptı. Avukat Yıldırım’ın Cumhuriyet Mahallesi’nde kameralara açıklamalar yaptığı sırada, çekim yapılan yere gelen AKP İlçe Hüseyin Özdemir, ilginç bir itirafta bulundu. Kanal D muhabirinin Cumhuriyet Mahallesi’ndeki bir evi örnek göstererek Sarıyer’deki taşıma seçmenlerin durumunu sorduğu Özdemir, “EE BİZE NE” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

KAMERALAR ÖNÜNDE İTİRAF! “BİZİM EVDE 2 TAŞIMA SEÇMEN VAR”

Yaptığı açıklamalarla adeta CHP’li Avukat Necati Yıldırım’ın suçlamalarını doğrulayan AKP İlçe Başkanı Özdemir, taşıma seçmenlerin varlığını kabul etti. Üstelik Özdemir, kameralar karşısında şok bir itirafta bulundu. Özdemir, “Benim evim Fidan Sokak Numara 39’da. Benim evimde de 2 kişi yazılmış. Erdal ve Elmas Çamur…” diye konuştu. Özdemir’in, bizzat kendi evinde 2 taşıma seçmen olduğunu kameralar önünde itiraf etmesi, dün gece ana haber bültenlerini izleyen milyonlarca kişiyi şok etti. Şimdi tüm gözler Özdemir’in kendi evinde kaydı yapılan bu kişileri tanıyıp tanımadığı ve bu kişiler hakkında yasal bir girişimde bulunup bulunmayacağına çevrildi.

rezalet-haberi-video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir