GündemSiyaset

Sarıyer’de Şükrü Genç izdihamı! Şükrü Genç yeniden aday gösterildi, vatandaşlar tebrik için belediyeye akın etti!

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

CHP’nin Sarıyer’de yeniden Şükrü Genç’le yola devam kararı alması, Sarıyer’de büyük coşkuya neden oldu. Belediye binasında toplanan yüzlerce kişi Şükrü Genç’i tezahüratlar ve alkışlarla karşıladı…

 

Bugün ikindi saatlerinde Büyükdere’deki Belediye Başkanlık Binası önünde toplanan yüzlerce kişi, kararı büyük bir sevinçle ve coşkuyla karşıladı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kendisini tebrik etmek için belediye binasında toplanan kalabalığa yaptığı konuşmada duygu dolu anlar yaşandı. Parti içinde birlik ve beraberliğe dikkat çeken Genç, kendisini tebrik etmek için gelen vatandaşlara ve partililere; “Kimseyi kırmadan, kimseyi ötekileştirmeden, 2009’da yaşadığımız ortak heyecanla yolumuza devam edeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını bir kez daha Sarıyer’e dikeceğiz” dedi.

DSC_0524

YÜZLERCE KİŞİ BELEDİYEDE TOPLANDI

Belediyeye gelen vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Genç, “Sarıyer diğer ilçelere de model olacak. Burada yaptığımız çalışmalar diğer belediyeler için örnek olacaktır” dedi. Genç, ayrıca Pınar Mahallesi’ndeki Belediye Hizmet Binası’nın 2 kez ertelenen ihalesinin yapılan tüm engellenmelere rağmen tamamlandığını ve binadaki bürokratik engellemeleri aştıklarının da müjdesini verdi. Binadaki çalışmanın önümüzdeki günlerde devam edeceğini vurgulayan Genç, hastanedeki annesini ziyaret etmek için bir kaç saatliğine hastaneye gitti ve akşam saatlerinde belediyedeki coşkuya yeniden ortak oldu. Gece geç saatlere kadar belediye binasındaki tebrikleri kabul eden Genç, yapılacak çalışmaları kurmaylarıyla değerlendirdi.

 DSC_0507

* Sarıyer Sivaslılar Derneği’nin dev açılışında bugün neler yaşandı?

* Sivaslılar Derneği’nin açılışına katılan AKP adayı Sedat Özsoy vatandaşlardan neden ilgi görmedi!

* Açılışta kahramanlar gibi karşılanan Şükrü Genç bina çıkışında ve konuşması sırasında neden uzun süre alkışlandı?

* Adaylık hakkı son anda elinden alınan Selami Uzun neler söyledi?

* Dernek Başkanı Ali Genç hangi konularda önemli mesajlar verdi?

Detaylar gelecek! Bizi takip edin!

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler