GündemManşet

Sedat Özsoy’un MHP unutkanlığı! Sarıyer’de ev ev kahve dağıtan AK Partililer, Sedat Özsoy’un özgeçmişinin yer aldığı broşürlerde Özsoy’un geçen dönem MHP’den aday olduğunu ve CHP’li Şükrü Genç’ten tam 30 bin fark yediğini yazmamayı tercih ettiler!

AK Partililer yerel seçimler öncesi tüm İstanbul’da olduğu gibi Sarıyer’de de kapı kapı Türk kahvesi dağıtmaya başladı. Sarıyer’de ev ev dağıtılan poşetlerin içinde kahvelerin yanı sıra partisel broşürler de bulunuyor. AK Parti Genel Merkezi ve İl Başkanlığı tarafından hazırlanan broşürlerde 17 Aralık yolsuzluk operasyonu ve Gezi Olayları hakkında yandaş basında çıkan haberlerden derlenen uzun bir savunma metni de bulunuyor.

SEDAT ÖZSOY’UN MHP ADAYLIĞINI YAZMADILAR

akp-kahve

AK Partililer tarafından dağıtılan seçim poşetlerinde, Sarıyer adayı Sedat Özsoy’u tanıtıcı broşürler de yer aldı. Sedat Özsoy’un özgeçmişinin detaylarıyla yazıldığı tanıtım broşürlerinde, Özsoy’un doğumundan bugüne kadar yaptığı tüm siyasi çalışmalar ayrıntılarıyla anlatıldı. Ancak bu denli detaylı hazırlanan özgeçmişte, Özsoy’un geçen dönem MHP’den Sarıyer adayı olduğu ve seçimi kaybettiği gerçeği göz ardı edildi. Broşürlerde, Özsoy’un 2 kez belediye seçimi kaybettiği ve bugüne kadar 4 kez parti değiştirdiği bilgisine yer verilmedi…

SEDAT ÖZSOY, ŞÜKRÜ GENÇ’TEN 30 BİN  FARK YEMİŞTİ

AK Parti’nin seçim broşüründe Sedat Özsoy’un MHP adaylığının neden gizlendiği ve CHP adayı Şükrü Genç’in AKP’li Özsoy’a geçen seçimde 30 bin oy fark attığına özellikle yer verilmedi. “Bu durum Sedat Özsoy, MHP’li olduğu dönemi unuttu mu yoksa eski MHP’li olduğunu neden gizliyor” sorularını akıllara getirdi.

özgecmış-sedat-özsoy-

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler