GündemManşet

Sedat Özsoy’un seçim gezisinde Sarıyer sokakları bu sözlerle inledi! “Hırsızlaaaarrrr!!! Şerefsizleeerrr!…”

AK Partililerin Sedat Özsoy’la birlikte yaptıkları seçim gezisi sırasında bugün Sarıyer Merkez şok bir sesle yankılandı. Sarıyer’in sevilen Diş Hekimi E.A camı açıp bağırdı; “Hırsızlarrrr, şerefsizleerrr!”

ayrac

Sedat Özsoy’un adaylığının açıklanmasından sonra seçim çalışmalarına başlayan AK Partililer, bugün (Cuma) Sarıyer Merkez’de büyük bir şok yaşadı. Sabah namazlarından sonra programlarına devam eden AK Partililer, bugün Sarıyer Merkez’de esnaf turu yaptı. AKP adayı Sedat Özsoy, İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Meclis Üyesi Cemil Özbalta, Abdullah Günaylı ve Yaşar Elmas gibi pek çok kişinin katıldığı esnaf gezisinde herkesi şok eden bir olay yaşandı.

DİŞ HEKİMİ ERAL AYDIN CAMI AÇIP BAĞIRDI

Saat 16.30 sıralarında Sarıyer Merkez’de ziyaretlerini sürdüren yaklaşık 20 kişilik partili grup, dükkan dükkan dolaşarak esnafların ellerini sıkmaya başladı. Partililerle beraber EVKUR’a giren Sedat Özsoy burada tüm çalışanların tek tek ellerini sıktıktan sonra, hemen yan tarafta bulunan dükkanları gezmeye başladı. Sedat Özsoy ve partililer, Sarıyer Muhallebicisi’ne doğru yürürken işte tam bu sırada üst katlarda muayenehanesi bulunan Diş Hekimi E.A camı açıp AKP’lilere bağırdı. Sarıyer’in sevilen isimlerinden birisi olarak tanınan Aydın, Sedat Özsoy’a ve AKP’lilere “Şerefsizleeeerrr, hırsızlaaarrr” diye bağırdı.

Bu şok tepki üzerine neye uğradığını şaşıran AKP’liler, hiçbir tepki göstermeden olay yerinden hızla uzaklaştı. Sarıyer sokaklarını çınlatan bu sesi duyan çok sayıda kişi, bu ilginç olaya bizzat şahit oldu. Kimi esnaflar da cama çıkarak ve dükkanlarından dışarı çıkarak bu olayın canlı tanığı oldu.

SOKAKTAKİ HERKES BU SÖZLERİ DUYDU

Gazetemiz muhabirleri de bu olaya bizzat tanık oldu. Sedat Özsoy’un en güçlü olduğu iddia edilen Sarıyer Merkez’de bu üzücü olayın yaşanması partililerin de oldukça moralini bozdu. Bu arada Özsoy ve AK Partililerin kimi mahallelerde sözlü sataşmalara maruz kaldıkları öğrenildi. Özsoy’un çok parti değiştirmesi ve geçen seçimde MHP adayıyken “Pazara kadar değil, mezara kadar MHP’liyim” deyip  daha sonra AKP’ye geçmesi büyük tepkiye neden olmuştu.

Daha fazla göster

3 yorumlar

  1. SINIF ARKADAŞIM sENİN GİBİ ARKADAŞLARIM OLDUĞU İÇİN ÇOK MUTLUYUM.YAZMIŞTIM BAZI YERLERDE.ANAPLI-CHP ile DANS-MHP li-AKEPE li-kAZANAMAZSAN BİR DAHAKİ SEÇİMLERDE BDP(yENİ PARTİ KURULMAZSA)SİYASİ HAYATINI BİTİRMEDİN. BİTİRİRLER DİYE.

  2. Sarıyer’in saygın isimlerinden biri olan E.A’nın, her hangi bir siyasi parti temsilcisine, başkan veya yönetici fark etmez hakaret etmesi, bağırması, siyasi açıdan karşı düşünce de olsa da asla düşünülemez. Tanıdığım kadarı ile kendisi onurlu, terbiyeli, komşuluk, arkadaşlık ve dostluk bağlarına sadık bir insandır. Ortada bir yanlış anlama vardır…

  3. sarıyer, sarıyer merkez tarabya, ve istinyeden ibaret değildir buralara bakılarak sedat özsoyun heryerde sevildiği zannedilmesin ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler