GündemManşet

SICAK GELİŞME! EROL AYDIN BUGÜN AKP’LİLERLE BULUŞUYOR!

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

Sıcak gelişme! CHP’li Erol Aydın, bugün AKP’lilerle öğle yemeğinde buluşacak. Sivas Milletvekili Ali Turan’ın organize ettiği yemek bugün öğle saatlerinde Etiler’de verilecek.

ayrac

EROL AYDIN’A DANIŞMANLIK TEKLİFİ

Ali Turan’ın ofisinde gerçekleşecek yemekte, Aydın’ın AKP’ye transferi konuşulacak. AKP’nin meclis üyesi listesine alınmayan Aydın’a Sedat Özsoy’un seçimi kazanması halinde belediyede “danışmanlık” görevi verilmesinin teklif edileceği öğrenildi. Ali Turan’ın vereceği yemeğe Sivaslı hemşerisi Nurettin Çelik’in ve birkaç hemşerisinin de katılacağı öğrenildi.

EKREM ERDEM BİRKAÇ KEZ ARADI

Öte yandan Erol Aydın’ın bugüne kadar pek çok kez Ali Turan tarafından arandığı ve partiye geçmesinin teklif edildiği belirtilirken, Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ile Haluk İpek‘in de Aydın’la birkaç kez telefon görüşmesi yaptığı öğrenildi.

Sarıyer Gazetesi’ne ulaşan çok özel bilgilere göre, AK Parti bu süreçte Erol Aydın’ı siyaseten etkisiz hale getirmeye çalışacak.

Daha fazla göster

3 yorumlar

  1. dua edin geçmesin! aksi taktirde kaybedecek olan şükrü genç ezici bir sonla karşı karşıya kalacaktır.

  2. AKP kendine o kadar güveniyorsa neden CHP’nin aday göstermediği Erol Aydını partisine almak istiyor çeşitli tekliflerde bulunuyor. Siyaset bu kadar mı kirlendi anlamıyorum ben varsam tamam yoksam her şey tu kaka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler