GündemManşet

Şükrü Genç, Ayazağa’da hemşerilerinin, Cumhuriyet’te ise ev hanımlarının misafiri oldu

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

ayrac

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bir kez daha aday gösterilmesinden sonra seçim çalışmalarına hız verdi. Her gün farklı bir mahallede, farklı bir programa katılan Genç, dün de Cumhuriyet Mahallesi’nde ev hanımlarının misafiri oldu, onların sorunlarını ve dertlerini dinledi. Genç, Ayazağa’daki Giresun Kemaliye Derneği’nde de hemşerilerinin sevgi seliyle karşılandı.

ayrac

sukrugenc1 (5)

Eşi Dürdane Genç’in öncülüğünde ev hanımların organize ettiği ev ziyaretlerine katılan Genç, oldukça samimi mesajlar verdi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Genç, kendilerine gösterilen ilgiden memnun kaldı ve ev hanımlarıyla uzun süre sohbet ederek yeni dönemde yapacakları hizmetler hakkında bilgiler verdi. Ziyaret sırasında ailenin yaşlılarıyla yakından ilgilenen Genç, sıcak ve samimi tavırlarıyla da herkesin gönlünü kazandı.

sukrugenc1 (1)

AYAZAĞA’DA HEMŞERİLERİYLE BULUŞTU

sukru-genc-ayazaga-giresunlular

sukrugenc1 (3)

sukrugenc11 (1)sukrugenc11 (3)sukrugenc11 (2)sukrugenc1 (2)  sukrugenc1 (4) sukrugenc1 (7) 

Öte yandan Şükrü Genç’in bir başka durağı da Ayazağa’daki Giresun Kemaliye Köy Dernek Lokali oldu. Dernek girişinden itibaren büyük bir coşkuyla karşılanan Genç, burada hemşeriyle uzun süre sohbet etti, onların sorunlarını dinledi. Ayazağa’daki hemşerilerinin hem gönlünü hem de desteğini kazanan Genç, uzun süre kaldığı lokalden tezahüratlar eşliğinde ayrıldı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler