GündemManşetSiyaset

Twitter yıkıldı, Gökçek sustu!

Gökçek, daha önce “17 Aralık’ta daire filan almadım, ispatlamayanlar şerefsizdir” dediği Pursaklar’daki 6 dairesinin tapu belgelerinin yayınlanmasından sonra twitter’da derin bir sessizliğe büründü. Her fırsatta en küçük bir konuda dahi takipçileriyle polemiğe girmekten çekinmeyen Gökçek, suskun kaldığı tapu belgeleriyle de dünya listesinde TT oldu.

ayraç4

 

Türkiye’yi sarsan yolsuzluk operasyonunun yapıldığı 17 Aralık günü Pursaklar’dan 6 daire birden aldığını duyurduğumuz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “ispatlamayan şerefsizdir” diyerek inkar ettiği dairelerinin tapusunun ortaya çıkmasından sonra büyük bir şok yaşadı. Gazeteci Bekir Batu’nun tapu kayıtlarının belgelerini yayınlamasıyla derin bir sessizliğe bürünen Gökçek, her fırsatta herkese laf yetiştimekten çekinmediği twitter’da gün boyu sessiz kalmayı tercih etti.

“GÖKÇEK’İN TAPULARI DÜNYA LİSTESİNDE TT OLDU”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek’in, daha önce inkar ettiği ve “almadım” dediği dairelerin tapu belgelerinin ortaya çıkmasından sonra sosyal medya adeta yıkıldı. twitter’da binlerce kez yapılan yorumlardan sonra Gökçek’in tapuları TT oldu ve dünyanın en çok yorum alanlar listesine girdi. Aydınlık’ta yayınlanan haberden sonra twitter’da adete sessizliğe bürünen Gökçek, kendisi hakkında yapılan hiçbir yoruma cevap vermedi. Her fırsatta takipçileriyle tartışmaktan çekinmeyen ve twitter’ı en etkin kullanan isimlerden birisi olan Gökçek, yalanladığı ve “ispatlayamanları şerefsizlikle” itham ettiği haberin doğruluğunun tüm belgeleriyle ortaya çıkmasından dolayı siyaseten çok zor durumda kaldı

bekier batu gökçek haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir