GündemManşet

Vedat Şahin; “Taraftarın zor zamanlarında MHP her zaman yanında oldu. Ne CHP, ne AKP, ne de Özsoy ortada yoktu”

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

MHP Sarıyer Teşkilat Başkanı Vedat Şahin, facebook sayfasından AKP adayı Sedat Özsoy’a yüklendi, ilginç hatırlatmalarda bulundu. Çankırı maçı sırasında AKP’liler tarafından önceden organize edilmiş “tezahürat şovunu” değerlendiren Şahin, taraftarın ve kulübün zor zamanlarında MHP’nin her zaman yanlarında olduğuna dikkat çekti, Özsoy’u ve diğer partileri kulübe ilgisiz kalmakla suçladı.

vedatsahin3

İşte MHP’nin genç ve sevilen isimlerinden Vedat Şahin’in o mesajı;

SARIYER – Çankırı maçında tribünde “bir grup taraftar” sadece seçimlerden seçime oy devşirmek için maçlara gelen Sedat Özsoy’a yönelik “İnadına Sedat” diye slogan atılmışlar. Ne pahasına olursa olsun, hangi partiden olursa olsun diyerek, elbise değiştirir gibi her seçimde parti değiştiren, Sedat Özsoy bugün var yarın yok!

Biz her zaman buradayız. 2004 yılında SARIYER – Üsküdar maçında çıkan olaylar sonrasında gözaltına alınan onlarca taraftar için gece yarısı MHP Sarıyer İlçe Başkanı, Sarıyer Ülkü Ocakları Başkanı, MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı ile birlikte biz geldik desteğe. Sedat Özsoy yoktu orada! Ülkücü hareket vardı. Ertesi gün bayramdı. Davaya girecek avukat yoktu. Kulüp avukat göndermedi! AKP avukat göndermedi! CHP avukat göndermedi! Ülkücü avukatımız Sayın Haluk SONSUZ Bey davaya katıldı. Tüm taraftarların serbest kalmasını sağladı. Onlarca taraftara yönelik açılan ceza davalarına Avukat Haluk Sonsuz baktı. Değişik zamanlarda gözaltına alınan onlarca taraftarın peşine, emniyete bizzat biz gittik. Sıkıntılı zamanlarda Ne AKP’yi ne CHP’yi göremedik! Biz unutmadık…

Vedat Şahin

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler