Köşe Yazıları

METİN AKMAN’IN KALEMİNDEN

Değerli Dostlarım,

Yusuf  Tülün Başkan ı tekrar Sarıyer e Başkan adayı yapmayanlar,ona Belediye Başkanlığı kadar değerli makamlar sundular. Ak partinin partiye hizmet edenlere verdiği değeri gösteren bir ölçüdür bana göre,ahde vefada denebilir. Şükrü Gencin aday olmasıyla Sarıyerde yerel seçimlerde devrim yaptık CHP Sarıyer Belediye Başkanlığını kazandı. İnsanı seven,insana değer veren,daima halkın yanında, halkla iç içe bir Belediye Başkanı oldu Şükrü Genç.

Halkın sevgisine Halkın gücüne inanmayan siyaset yapmasın, AKPnin bütün engellemelerine, bütün karşı politikalarına rağmen ikinci dönemi Şükrü Gençle oy farkını kat kat arttırarak kazandık. Bugün Şükrü Genç çok daha olgun yerini hazmetmiş gücünü bilen bir belediye Başkanı olarak yine halkıyla içiçe kol kola omuz omuza, Sarıyerlilerin yaşamını kolaylaştırmak için çalışmaya devam ediyor. Sarıyerin ihtiyacı olan iki büyük projenin hızla devam etmesi yıllardır özlemini çektiğimiz bütün müdürlüklerin bir binada toplandığı Belediye Başkanlık ve hizmet binası ve artık bitmine çok az kalan nikah dairesi binası Şükrü Genç Başkanın bitmesini büyük bir heyecanla beklediği büyük projeler.

Başkanlık sisteminin başlangıcından itibaren Sarıyer Belediye Başkanı seçilenlerin hepsinin yapmaya çalıştığı ama,yapılması CHP li Şükrü Gence nasip olan projelerin,gerçekleşmesinde Şükrü Genç Başkan gibi yardımcısı Sevgi Atalayın da emeğinin çok olduğunu biliyoruz ayrıca emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Aldığım bazı bilgilere göre hala bazı engellemeler yapılmaya çalışılıyormuş,bitirilememesi ve zamanın uzaması kime ne kazandıracak bilmiyorum.

Bu projeler sarıyer Halkı için yapılıyor kimsenin özel kullanımı için değil saçma nedenlerle durdurmaya kalkmak hainliktir. Şükrü Gencin en büyük projesi Toplumsal Barış Projesidir bu proje geniş anlamda Türkiyemizin Geleceği Huzuru ve Mutluluğudur. Halka hizmet veren ve yönetenlerin bu projeye dört elle sarılmaları çok önemlidir.

Hepinize iyi bir Bayram diliyorum, mutlu ve huzurlu inşallah

Hoşça kalın,
MMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir