Manşet

Sarıyer’den muhteşem balo

 Sarıyer Spor Kulübü’nün geleneksel balosu Günay Restoran’da yapıldı. Spor, siyaset ve magazin dünyasından birçok tanınmış ismin katıldığı geceye Kulüp Yöneticisi Ferhat Göçer’in verdiği konser damga vurdu.

1

Açılış konuşmasını yapan Bayram Ali Koçoğlu; “1940 yılında kurulmuş, o günden bu güne kadar kulübümüze hizmet etmiş, alkışlamış, maddi manevi her türlü desteğini vermiş rahmete kavuşmuş olanları rahmetle, yaşayanları saygıyla anıyor hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bayram Ali Koçoğlu’nun sahneye davet ettiği Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun konuşmasına katılımcılara teşekkür ederek başladı.

2

Akkoyun; “Bu gece bizleri yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize Sarıyer Spor Kulübü adına teşekkür ederim. Bizden maddi manevi desteğini esirgemeyen değerli Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e, Başkan Yardımcılarına ve özellikle Sevgi Atalay hanımefendiye çok teşekkür ederim. Gecemize Günay Restoran’ı tahsis eden Bayram Yıldız ve kardeşlerine ayrıca yönetim kurulu üyesi sanatçı kardeşim Ferhat Göçer’e teşekkürlerimi bir borç biliyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

3

 “Kulüp yönetmek çok zor bir iş”

İstanbul Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan, spor kulübü yöneticiliğinin maddi ve manevi fedakarlık istediğini belirterek “Ülkemizde bir spor kulübünü yönetmek çok zor bu işin parasal bir boyutu var. Bu anlamda böyle gecelerle kulüplere katkı sağlanıyor. Birine veya bir yere gidip kurum veya kulüp adına talepte bulunmak aslında insan nefsine ağır gelen şeylerdir ancak Türk milleti de hayırsever bir millettir. Yeter ki bu milletin gönlüne girebilin gönlüne girdiğiniz zaman cebine de girebilirsiniz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 5

“En kısa sürede Süper Lig’de olacaklar”

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ise Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun ve ekibinden övgüyle bahsederek, “Sarıyer, İstanbul’un en güzel ilçesi. Sarıyer Spor Kulübü de Sarıyer’imizin tanıtılmasında çok büyük rol üstlenmekte şu anda. Arzu edilen noktada olmasa bile en kısa zamanda Süper Lig’de olacağını düşünüyorum. Spor kulüpleri takım oyunuyla belli bir noktaya gelir. Değerli başkanımız Saffet Akkoyun takım lideri, yönetim kurulu üyeleri de takımın birer parçası olarak ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar” diye konuştu.

 6

“Sporun olduğu yerde dostluk vardır”

Yoğun bir sevgi gösterisi altında sahneye davet edilen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, birlik ve beraberlik olduğu ortamda başarısız olunmasının mümkün olmadığını belirtti.

Başkan Genç; “Yürüdüğümüz yol kolay bir yol değil bu yolda yol arkadaşlarının birlikteliği ve dayanışma içinde olması kadar önemli bir şey yok ve sizler de bunu gösteriyorsunuz. Hiçbir beklentisi olmaksızın gecesini gündüzüne katan ve kulübün tekrar canlanmasına ve bunun yanında yarına yönelik başarının alt yapısını oluşturma çabası içinde olan herkese teşekkürler. Bu birlik beraberliğin başarı getirmemesi mümkün olamayacaktır. Sporun olduğu yerde dostluk ve barış vardır. Olimpiyatların geçmişine baktığınızda savaşan toplumlar savaşa ara vererek müsabakaları gerçekleştirmişlerdir.

Özellikle gençler üzerinde yoğun bir biçimde etkisini gösteren uyuşturucu maddelerin kullanımını engellemek, gençlerin bu maddelere yönelmelerini engellemek konusunda sporun etkisi büyüktür bu anlamda Sarıyer spor kulübünün Sarıyer’de önderlik yapacağına inanıyorum. Bizler de çalışma arkadaşlarımla birlikte sosyal projelerin hayata geçirilmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından kulübe katkıda bulunanlara isimlerinin yazılı olduğu formalar ve plaketler verildi.

 Eğlence zirve yaptı

Konuşmaların ve plaket töreninin ardından sahneye çıkan Sarıyer Spor Kulübü yöneticisi Ferhat Göçer, birbirinden güzel parçalarıyla verdiği müzik ziyafetinde davetlilere unutulmaz bir gece sundu.

FOTOĞRAF GALERİ…

_MG_0252 _MG_0259 _MG_0271 _MG_0282 _MG_0312 _MG_0315 _MG_0323 _MG_0331 _MG_0336 _MG_0341 IMG_0214 IMG_0226 IMG_0231 s

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir