ManşetSiyaset

AKP’lilerin Sarıyer’deki son cinliği!

ayrac

Erolcu olarak bilinen ekipteki işsiz gençleri, gelecek ve iş vaadiyle kandırarak kendi partileri hakkında suç duyurusunda bulundurmaya başladılar. Amaç seçime sayılı günler kala CHP içinde kriz yaratmak, kamuoyu önünde de Şükrü Genç’i itibarsızlaştırmak…

ayrac

İŞSİZ GENÇLERİ KULLANIYORLAR!

30 Mart seçimlerine sadece birkaç gün kaldı ancak Sarıyer’de siyaset iyice seviyesizleşti. AKP’lilerin son marifeti ise bu kadar da olmaz dedirtti. İddiaya göre seçimin son haftası CHP içindeki Erol Aydıncı olarak bilinen ekipteki, işsiz güçsüz gençleri özellikle seçen partililer, bu kişileri kendi partileri ve başkan adayları Şükrü Genç hakkında suç duyurusunda bulundurmaya başladılar.

Yandaş basında 4 yıl önce yazılan yalan haberden dolayı seçimin son haftası mevcut Başkan Şükrü Genç’ten şikayetçi olmaları için adliyelere yönlendirilen gençler, AKP tarafından finanse edilen Sarıyer’deki yerel gazetelere de konuyla ilgili haber yaptırıyorlar. Bu şekilde kendisine AKP içinde yer bulmayı amaçlayan işsiz gençlerin, Özsoy’un belediyeyi almaları konusunda belediyede işe alınacaklarına dair vaatle kandırıldıkları öğrenildi. Bu gençlerden bazılarının, sosyal medyada kendi partileri ve adayları aleyhine propaganda yapmaya başladıkları görüldü.

EROL AYDIN ARTIK AK PARTİLİ Mİ?

Öte yandan CHP’deki aday adaylık sürecinden istediği sonucu alamayan Erol Aydın’ın, son dönemde AKP’li gibi çalıştığı ve kendi yakınlarına CHP’ye oy vermeyin dediği iddia ediliyor. Kendisinin aday gösterilmemesi yüzünden Sarıyer’de, Şükrü Genç’e seçim kaybettirerek kendisini ispatlama derdine düştüğü iddia edilen Aydın’ın, Özsoy’un seçim kazanması halinde belediyede danışman yapılıp yapılmayacağı tartışması ise devam ediyor. Bu arada Erol Aydın’a yakın bazı isimler, “Erol Aydın partisine ihanet etmez” derken bazı isimler de “Erol fiilen AKP’li, resmen de CHP’li” diye konuştular. AKP içindeki bazı isimler ise “Erol Aydın partimiz için çalışıyor, resmiyette CHP’li olması neyi değiştirir” diye konuştular.

Bu arada AKP’nin kullanmak istediği gençleri özellikle neden Erol Aydın’ın ekibinden seçtiği ise merak konusu oldu.

Daha fazla göster

2 yorumlar

  1. Ben erol efendinin akp yani sedat özsoydan başkan yardımcılıgını bana verin size oy getiririm dediigini biliyorum

  2. Erol Aydın ne zaman chp’li olmuş ki?
    hayat bakışı,aile yaşantısı,arkadaş çevresi,oturması-kalkması kısacası her şeyiyle chpli olarak davranmayan bir şahıs…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler