ManşetSiyaset

MHP’li Sedat Özsoy’un Sarıyer adayı olarak açıklanması AK Parti’yi karıştırdı, partide yer yerinden oynuyor…

akparti-karisti_haberici

Eski ANAP’lı, CHP’li ve MHP’li Sedat Özsoy’un; AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı olarak açıklanması Sarıyer İlçe Teşkilatını karıştırdı. Pek çok partili “Başka aday mı bulamadık, eskiden hırsız dediğimiz adamı kendimize aday yaptık. Bu kadar mı aciz durumdayız” deyip isyan bayrağı çekti. Başbakan Erdoğan’a, Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ve İl Başkanı Aziz Babuşçu’ya facebook ve twitter’den tepki mesajları atan partililer, Sarıyer adayının bir an önce değişmesini istiyor.

ÖZSOY; İKİ KEZ SEÇİM KAYBETTİ, 4 PARTİ DEĞİŞTİRDİ

Özsoy’un Sarıyer’de 2 kez seçim kaybettiğine dikkat çeken partililer; onunla ilgili sosyal medyada ilginç mesajlar da paylaşmaya başladılar. Özsoy’un CHP’den geçen dönem aday yapılmadığı için MHP’ye geçtiğini ifade eden partililer, Özsoy’un seçimden sonra BDP’ye bile geçebileceğine vurgu yaptılar. Bazı partililer; “Özsoy’un katılmadığı tek parti PİJAMA PARTİSİ” yorumunda bulundu.

KOÇ’UN ADAMI SEDAT ÖZSOY

Koç Üniversitesi’ndeki orman katliamının mimarı olarak gösterilen Sedat Özsoy’u KOÇ’un adayı olduğunu da dile getiren partililer, Özsoy’un adaylığın iptal edilmesini, aksi halde seçimi CHP’nin alacağı uyarısında bulundular…

HALİL CANARIKAN’IN SUKUNET MESAJLARI İŞE YARAMADI

Sarıyer adayının Sedat Özsoy olarak açıklanmasından sonra partiye gelen tepkileri yatıştırmak isteyen AKP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Halil Canarıkan, sosyal medyadan uzun bir mesaj yayınladı. Canarıkan’ın partilileri yatıştırmak için yazdığı mesaj tansiyonu daha da yükseltti. Gelen tepkiler yüzünden AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı’nın tamamen kilitlendiği ve Özsoycu olarak bilinen İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’in teşkilatı yatıştırmaya çalıştığı ancak bir türlü başarılı olamadığı öğrenildi.

İşte Halil Canarıkan’ın Özsoy’a karşı gösterilen büyük tepkiyi yatıştırmak için yayınlandığı o mesaj;

2009 Yılında Sn. M.Akif Şişmanoğlu’na yapılanlardan sonra seçimi kaybetmemiz kimin işine yaradı.

Sn. Sedat ÖZSOY ile AK Partinin seçim almaması kime yaracaktır?

Öyle bir süreçten geçiyoruz ki, bu sürecin vebali var. Bu vebali bir kenara itip, duygusal ya da nefsi mi davranacaksınız?

Yapılan her bir olumsuz tavrın CHP’nin ekmeğine yağ sürmek olduğunu görmeyecekmisiniz?

Benden bizden sonrası tufan mı diyeceksiniz?

Dünya lideriniz Tayyip Erdoğan’a sırtınızı dönmüş olmayacak mısınız?

Unutmayın Sarıyer’de dikeceğimiz AK Parti bayrağı bu süreçte daha bir anlam taşıyor. Bunun hassasiyetini eminiz sizler de çok iyi biliyorsunuz.

Sizleri sağduyuya ve Başbakan Erdoğan’ın kararına saygı duymaya davet ediyorum.

Sizleri hep Beraber Belediye Başkan Adayımız Sn. Sedat ÖZSOY’un yanında olmaya davet ediyorum.

İŞTE İLGİNÇ TEPKİLERDEN BAZILARI

sedat_ozsoy_twitter_tepki

Daha fazla göster

2 yorumlar

  1. Önceden hırsız dedikleri küfür ettikleri kişiyi aday yaptılar.akp ye yakışır bir seçim

  2. Ak parti Sarıyerde bitmiştir CHP’ye hayırlı olsun. Hırsız dediginiz insanı şimdi aklayıp paklayarak aday yaptılar. Devşirmeden ak partiye hayır gelmez önümüzde çok açık Ertugrul Günay örnegi var…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler