ArşivManşet Altı

Astrolog Filiz Koçak, Sarıyer Gazetesi için yazdı

IMG-20150411-WA0002

Doğum Haritası ve İlişki Analizi uzmanı Astrolog Filiz Koçak, Sarıyer Gazetesi için bir yazı kaleme aldı.

***

Astroloji bir yol haritasıdır. İlerleyemiyorsanız geriliyor veya duraksıyorsunuzdur. Hayatınızı bir dört duvar gibi görüp sıkışıp kaldığınızı hissediyorsanız gelin bunu Astrolojiyi kullanarak blokajlarınızı kaldıralım. Bu sadece siz ile de sınırlı değil çocuklarınızın eğilimleri, eşiniz ile ilişki haritanız kısacası ikili ilişkilerinizde ki muhteşem uyumu sağlamak için de astrolojiden yararlanabilirsiniz. Unutmayın ne düşünürseniz ona ait olursunuz…

Kısaca astrolojiyi açıklayalım.

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, her şey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir.

Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında size olumlu bir şekilde yön verecek bu analizi yaptırmak için lütfen mail ve telefon ile bize ulaşın. Unutmayın hayat ertelenmeye gelmez.

Daha fazla göster

3 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler