ArşivGündemManşet

CHP’li Nadir Günday’dan Fatih Sultan Mehmet Spor Kulübü’ne jest!

FSM SPOR KULÜBÜ

 CHP’nin başarılı meclis üyelerinden iş adamı Nadir Günday, Fatih Sultan Mehmet Spor Kulübü’ne sponsor oldu. Teşekkür için topluca meclise gelen kulüp oyuncuları, mecliste hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

***

CHP’nin Sarıyer Belediye Meclisi’ndeki sevilen ve başarılı isimlerinden Yakup Oto’nun sahibi Nadir Günday, örnek bir sponsorluğa imza attı. FSM’deki gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtulup spor yapabilmelerine destek olan Günday, Fatih Sultan Mehmet Spor Kulübü’ne sponsor oldu. Kulübe sahip çıkan Günday, kulübün eksiklerinin giderilmesi için maddi destek sağladı.

Nadir Günay

FSM’Lİ GENÇLERDEN MECLİSE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sarıyer Belediye Meclisi’ne gelen FSM Spor Kulübü oyuncuları, kendilerine sahip çıkan Günday’a ve Belediye Başkanı Şükrü Genç’e teşekkür etti. FSM Muhtarı Osman Karaçam ile kulüp yöneticilerin de hazır bulunduğu ziyarette, meclis üyeleri ve sporcular topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler. CHP Meclis Üyesi Nadir Günday, bu örnek davranışı nedeniyle meclisteki meslektaşlarından teşekkür aldı, Günday; “Amacımız gençlerimize ve sporcularımıza sahip çıkmak. Sayın Belediye Başkanımız Şükrü Genç’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

FSM SPOR KULÜBÜ1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir