ArşivGündemManşet

Haberimiz yine manşetlerde! Türkiye bizi konuşuyor! ‘Erbilgin Yalısı 100 milyon euro’ya Katarlılar’a satıldı’ Türkiye karıştı!

erbilginler1

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun “Türkiye’nin en pahalı evi Erbilgin Yalısı 100 milyon euro’ya Katarlılar’a satıldı” başlıklı özel haberi bugün ki tüm gazetelerde yayınlandı.

Vatan Gazetesi haberimizi manşetten duyururken, Hürriyet, Sabah, Habertürk, Milliyet, Posta, Sözcü, Taraf gibi birçok gazete de haberimizi “Sarıyer Gazetesi’nden Bekir Batu’nun haberine göre” diyerek ilk sayfadan duyurdu. Star TV, NTV, Show Tv, gibi birçok haber kanalı da rekor satışı ana haber bültenlerine taşırken yaklaşık 5 bin civarında haber sitesi de haberimizi Sarıyer Gazetesi’ni ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’yu kaynak göstererek yayınladı.

DÜN İNTERNET MEDYASI, BUGÜN DE GAZETELER, ANA HABERLER

Dün Türkiye’nin en büyük gazetelerinin internet siteleri başta olmak üzere yurt genelinde sayısız haber sitesi Yeniköy’deki rekor satışı gazetemizi referans göstererek okuyucularıyla paylaşmıştı. Aralarında İngilizce yayın yapan birçok uluslararası haber sitesi de 100 milyon euro’luk rekor satışı sayfalarına taşımıştı. Öte yandan sosyal medyada twitter ve facebook’ta da haberimiz binlerce kez yorum aldı, almaya da devam ediyor.

Kısaca gerek gazeteler, gerekse televizyonlar ve gerekse haber siteleri olmak üzere milyonlarca kişi yine Sarıyer Gazetesi’nin farkını görmüş oldu. SARIYER GAZETESİ önümüzdeki günlerde yine bomba haberlerle ulusal basına rehber olmaya devam edecek. Bizi takip edin!

İŞTE O HABERLERDEN BAZILARI

HÜRRİYET

1. SAYFA

hurriyet1

 

İÇERDEN

hurriyet3

VATAN

vatan3

vatan2

SABAH

sabah1

sabah2

MİLLİYET

milliyet1

milliyet2

SÖZCÜ

sozcu1

POSTA

posta1

TARAF

taraf2

taraf1

 ZAMAN

zaman1

TAKVİM

takvim1

takvim2

HABERTÜRK    

haberturk1

haberturk22

CUMHURİYET

cumhuriyet1

AKŞAM

aksam1

 

NTV

NTV5 NTV6

STAR TV

 

STARTV44

STARTV34

 

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler