ArşivGündemManşet

İŞTE SARIYER GAZETESİ’NİN GÜCÜ! TÜRKİYE YİNE HABERİMİZİ KONUŞUYOR!

erbilginler-satildi

Sarıyer Gazetesi’nin bir özel haberi daha Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’nun “Yeniköy’deki Erbilgin Yalısı 100 milyon euro’ya Katarlılara satıldı” başlığıyla yazdığı özel haber, ulusal gazetelerde, televizyonlar ve yüzlerce internet sitesinde gazetemiz kaynak göstererek yayınlandı. Hürriyet, Sabah, Milliyet, Sözcü, Vatan, NTV, SHOW, Star Tv, Habertürk, Taraf, Radikal, Zaman, Akşam, Tercüman başta olmak üzere sayısız basın kuruluşu haberimizi okuyucularıyla paylaştı. Sosyal medya ise yapılan binlerce yorumla adeta yıkıldı.

*** 

Sarıyer Gazetesi yine bomba haberleriyle ulusal basına rehber olmaya devam ediyor. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun kaleme aldığı “Yeniköy’deki Erbilgin Yalısı 100 milyon euro’ya Katarlılar’a satıldı” başlıklı haber, bir anda Türkiye gündeminin bir numaralı konusu oldu. Batu, resmi tapu kayıtlarına dayanarak yaptığı özel haberde, Türkiye’nin en pahalı, dünyanın ise 4. Pahalı evi unvanına sahip Erbilgin Yalısı 100 milyon euro’ya Katarlı ünlü işadamı Abdulhadi Mana A SH Al-Hajri’ya satıldı. Toplam 5 bin 800 metrekarelik arazide bulunan Erbilgin Yalısı ile 2 muhteşem köşk, Katarlı işadamının sahibi olduğu Dardanelles Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi’ne geçti. Yeniköy Köybaşı Caddesi’nde  295 ada 1 parsel ile 297 ada 11,12,13 parsellerde bulunan yalı ve köşklerin tapu işlemi 25 Mart’ta tapuya tescil edildi.

 TÜM GAZETELER VE TELEVİZYONLAR HABERİMİZİ KULLANDI!

İşte Sarıyer Gazetesi’nin bu özel haberi bir anda Türkiye gündemini sarstı. Özel haberimizin yayınlanmasından hemen sonra kısa sürede birçok gazete ve haber sitesi gazetemizi kaynak kullanarak yayınlamaya başladı. Hürriyet, Milliyet, Sabah, Vatan, NTV, Show Tv, Star Tv, Habertürk, Sözcü, Tercüman, Zaman, Akşam, Taraf gibi çok sayıda haber sitesi de haberimizi ana sayfadan resmi haber sitelerinde kullandı. Ayrıca birçok gazete ve televizyon da Yeniköy’e olayın detaylarını araştırmak için muhabir görevlendirdi. Gün boyu Yeniköy ve Sarıyer gazetecilerin akınına uğradı. Büyük gazete ve televizyonların yanı sıra yurt genelindeki irili ufaklı yüzlerce haber sitesi de haberimizi yayınladı. Öte yandan birçok gazete, haberimizi yarın ki baskısına yetiştirmeye ve televizyon kanalları da ana haber bültenlerinde haberimizi yayınlamaya başladı.

Bu arada Sarıyer Gazetesi’nin haberi sosyal medyada da geniş yankı buldu. Binlerce kişi dev satış hakkında farklı yorumlar yaparak gün boyu haberimizi konuştu. Facebook ve twitter adeta yıkıldı.

BÜYÜK GAZETELER HABERİMİZİ ŞU BAŞLIKLARLA DUYURDU

 

Hürriyet: “ERBİLGİN YALISI SATILDI”

Milliyet: “TÜRKİYE’NİN EN PAHALISI KATARLILAR’A SATILDI”

Akşam: “TÜRKİYE’NİN EN PAHALISI ONLARIN OLDU”

Ntv: “TÜRKİYE’NİN EN PAHALI YALISI KATARLILAR’A SATILDI”

Radikal: “KATARLI İŞ ADAMINA SATILDI”

Sabah: “TÜRKİYE’NİN EN PAHALI EVİNİ O ALDI”

Taraf: “TÜRKİYE’NİN EN PAHALISI ONLARIN OLDU… DEĞERİ DUDAK UÇUKLATACAK”

Zaman: “REKOR FİYATA KATARLILAR’A SATILDI. TÜRKİYE’NİN EN PAHALI YALISI”

Sözcü: “REKOR FİYATA KATARLILAR ALDI”

Habertürk: “ERBİLGİNLER YALISI KATARLI İŞ ADAMINA SATILDI”

sozcu2

hurriyet1

 

erbilgin yalisi7

sabah hürriyettaraf   -Milliyet akşam 1vAtAn

TERCÜMANzaman gazetesintv  hürriyet 1radikal - Kopyahürriyet 1

sozcu1

 

İŞTE O HABERİMİZ! (Okumak için üzerine tıklayınız)

erbilginler-yalisi-satildi1

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler