ArşivGündemManşet

Milletvekili aday adayı Mustafa Ozan Şer’e Sarıyer’de büyük ilgi!

ozan-ser-kahvaltı (4)

CHP İstanbul 2. Bölge milletvekili aday adayı iş adamı Mustafa Ozan Şer, Büyükdere’deki Bosfor Restoran’da partililere sabah kahvaltısı verdi. Sarıyer’in değişik mahallelerinden servislerle kahvaltıya gelen yüzlerce kişi mekanı tıklım tıklım doldurdu. Sarıyer’de partililerden büyük ilgi gören Şer’in konuşması da salondaki herkesten büyük alkış topladı.  

*** 

 111 NUMARALI MUSTAFA OZAN ŞER’E İLGİ BÜYÜK

 29 Mart’ta yapılacak ön seçimde 111 aday numarasıyla seçime girecek olan iş adamı Mustafa Ozan Şer’in verdiği kahvaltı büyük bir coşkuya sahne oldu. Dev buluşmaya Sarıyer’in önde gelen pek çok ismi de katıldı. Mahalle muhtarları, meclis üyeleri, dernek başkanları ve çok sayıda parti yöneticisinin de eşlik ettiği kahvaltıda aday adayı Mustafa Ozan Şer’e tam destek mesajı verildi.

SALONA ALKIŞLARLA GİRDİ, HERKESLE TEK TEK SOHBET ETTİ

Salona alkışlarla giren Mustafa Ozan Şer’e, partililer büyük ilgi gösterdi, herkesle tek tek selamlaşan Şer, partililerle bir süre sohbet etti. Oldukça samimi ve coşkulu bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltıda, Ozan Şer’in konuşması büyük alkış topladı.

ozan-ser-kahvaltı (5)

 ŞER; “YETER Kİ UMUDUMUZU KAYBETMEYELİM”

111 aday numarasıyla ön seçime katılacak olan iş adamı Mustafa Ozan Şer, salonda yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Değerli cumhuriyet sevdalıları, güzel Sarıyerliler, güzel insanlar hepiniz hoş geldiniz. Bu güzel mücadelede bu birlik ve her geçen gün daha da büyüyen bu enerji bizleri umutlandırıyor. Zaten umudumuzu kaybetmediğimiz sürece biz her şeyin üstesinden geliriz. Bizim birbirimizi mutlu bir şekilde motive etmemiz gerekiyor. Birbirimizle kol kola girmemiz gerekiyor, kim hangi şeye inanırsa inansın barışımızı birliğimizi bölmeden siyasetimizi yapmamız gerekiyor. Önceliğimiz olmazsa olmazımız budur. Hiçbir siyaset komşumuzla aramıza girmeyecek, bizim birliğimizi bölmeyecek kutuplaşma olmayacak”

“BİZİ SÜREKLİ BİR MASALLA, HİKAYEYLE ALDATIYORLAR”

Milletvekili aday adayı iş adamı Mustafa Ozan Şer, sözlerine şöyle devam etti; “1976 İstanbul doğumluyum. Evliyim, 2 çocuk babasıyım. CHP’nin azalan iş adamlarındanım, çünkü ruhumuz inançlarımız her şeyin ötesinde. Biz menfaate, inandığımız güzel değerleri değişmeyiz, sizin gibiyiz biz de biriz. Ben “benim bir mecburiyetim var” diyerek çıktım bu inandığım yola. Size bu mecburiyetten bahsetmek istiyorum; ülkem için, adalet için büyük bir mecburiyetim var. Kurdukları korku imparatorluğuna dur demek için, baskı rejimine hayır demek için mecburiyetim var. Bu ülkeden çaldıkları paraları sıfırladılar, paralel dediler, oyları çaldılar, değer yargılarımızla alay ettiler, görmezden geldiler… İnsanların hak ettikleri gibi yaşayabilmesi için benim bir mecburiyetim var! 301 tane işçimiz, göçük altında Hakkın Rahmetine gitti, “fıtratında ölüm var” dediler. Analarımız, kız kardeşlerimiz katledildi, çocuklarımız şiddet gördü, mahkemelerde indirim verdiler. Çocuk yaştaki kızlarımız sömürüldü, tutuksuz yargılattılar bunların hesabını sormaya benim bir mecburiyetim var. Herkes üniversiteli olacak dediler ama üniversite mezunlarımız işsiz. Ekonomi yükseldi diyorlar dış borcumuz gün be gün artıyor. Sürekli bizi bir masalla bir hikayeyle aldatıyorlar. Bunda başarılı olamayınca bizleri bölüp daha sonrada bu sömürgecilikten menfaat sağlamaya çalışıyorlar işte onun için CHP ne diyor: “Türkiye’nin birleştirici gücü” biz bunların oyununu; birleşerek, barışla, bir olarak yıkacağız. Yargı sistemini darmadağın ettiler, hakkımızı arayamaz hale geldik. Mezhep farklılığı bahanesiyle bizleri bölmeye çalıştılar bir olduğumuzu göstermeye mecburiyetim var.

ozan-ser-kahvaltı (1)

“GELİN, BİR OLALIM”

Geleceğimiz için, çocuklarımız için, ülkemiz için; barış istiyorum, uzlaşmak istiyorum ve kardeşlik istiyorum. Bizim sevgimiz bir, ahlakımız bir, mücadelemiz bir olacak. Ülkemin insanlarının huzuru ve bütünlüğü için gelin bir olalım. Cumhuriyetimiz için bir olalım barış için bir olalım. Özgürlük için bir olalım ben de bu birlerin 3’ü de yan yana gelmiş sıra numaram 111 oldu. Bu 3 tane 1’i yan yana koyup eğer sandıkta beni desteklerseniz  iş dünyasındaki çalışkanlığımı siyasete yansıtacağım.

“CUMHURİYETE YAPILACAK HİZMETLERDE HESAP KİTAP OLMAZ”

Siyasette çalışan insanlara ihtiyacımız var orada bir mevkii edinip de o mevkii memurluk mantığıyla korumaya çalışmak bizim düşüncemize ters. Zaten bizim mesaimizde bunun için değil bizim mesaimiz cumhuriyet için, cumhuriyete yapılacak hizmetler demokrasiye yapılacak hizmetlerde hiçbir zaman hesap kitap olmaz.  Ne kadar gücümüz varsa ne kadar varımız varsa onu oraya vermeye gideceğiz. Bunun için de sizlerin desteğini bekliyorum, cumhuriyetimize garanti olmak istiyorum bunu da sizden güç almazsam yapamam. Cumhuriyet için çalışmak bizim için şereftir çünkü cumhuriyeti savaşarak kazandık çalışmayarak kaybetmeyeceğiz.

ozan-ser-kahvaltı (9)

ozan-ser-kahvaltı (7)

ozan-ser-kahvaltı (3)

ozan-ser-kahvaltı (2)

ozan-ser-kahvaltı (8)

ozann

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler