ArşivGündemManşet

MUHTARLAR İLÇE PROTOKOLÜNÜ BULUŞTURDU

Sarıyer Muhtarlar Derneği, The Grand Tarabya Otel’de ilçe protokolüne kahvaltı verdi.

muhtar5

The Grand Tarabya Oteli’nde gerçekleştirilen kahvaltılı toplantının açılış konuşmasını yapan Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak “Sarıyer’de dostluğun, kardeşliğin muhtarlarla beraber ne kadar güçlü olduğunu göstermek için bir aradayız, biz Sarıyer için varız” dedi.

 

muhtar4

‘’Hedefimiz daha güzel bir Sarıyer’’

Birlik ve beraberliğin artması için yapılan toplantıda konuşan Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin; ‘’Ne kadar sık bir araya gelirsek, iletişim kanallarımızı ne kadar açık tutarsak, mahallelerimizin ve vatandaşlarımızın problemleri o kadar süratli şekilde anında çözüm bulur. Sizlerin kamu birimlerine olan talepleriniz en öncelikli  karşılık gören müracaatlardır. Sizlerin talepleri vatandaşlarımızın talepleridir. Hedefimiz daha güzel bir Sarıyer. Vatandaşımızın her zaman hizmetindeyiz” dedi.

muhtar2

 

‘’Muhtarlar bizim çözüm ortağımızdır’’

Sarıyer’de çok güzel bir ortam var bunu devam ettirmek zorundayız diyerek konuşmasına başlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Yolda yürüyelim eğer birlik ve beraberliğimiz bozulmazsa yolda her şeyi hallederiz. Sarıyer hedeflerin büyük olması gereken bir yer. Bununla ilgili herkesin birlik olması gerekiyor. Her yerde Sarıyer konuşuluyor. Topyekün birlikte olmak zorundayız. Mahalle dernekleri muhtarlarla birlikte çok önemli girişimler içindeler. Yerel yönetimde bu işin içerisinde. Sizler şunu biliyorsunuz ki, tüm yönetici arkadaşlarımızla birlikte bizler yapacağımız bir işi planladığımız zaman o mahallenin insanı da işin içerisinde oluyor. Bu bir yaşam anlayışıdır. Muhtarlar bizim çözüm ortağımızdır. Alanda birlikte karar veriyoruz. Özellikle tepe mahallerdeki sorunları ancak birlikte aşabiliriz’’ diye konuştu.

muhtar9

Başkan Genç’in konuştuğu sırada söz alan The Grand Tarabya Oteli’nin sahibi İzzet Bayraktar, Tarabya Oteli’ni aldıklarından bu yana yaşadıklarını esprili bir dille anlatması keyifli anların yaşanmasına sahne oldu.

İlçe birim müdürleri, belediye başkan yardımcıları, belediye birim müdürleri ve Sarıyer’de bulunan tüm mahalle muhtarlarının katıldığı toplantı hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

muhtar1 muhtar3 muhtar6 muhtar7 muhtar8

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler