ArşivGündemManşet

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne Mustafa Adıgüzel getirildi

sukrugenc1 (21)

Sarıyer Belediyesi’nde bir görev değişikliği daha. Uzun süredir boş bırakılan Sarıyer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevine Mustafa Adıgüzel getirildi.

 

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Belediyenin İmar Müdürlüğü’nde görev yapan Adıgüzel bundan böyle Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev yapacak. Böylece Sarıyer Belediyesi’ndeki son görev değişiminin adresi Park ve Bahçeler Müdürlüğü olmuş oldu. Geçtiğimiz günlerde Halkla İlişkiler Müdürü, Personel Müdürü, Kilyos Turban Tesis Müdürü’nün de aralarında bulunduğu bazı isimlerin görev yerleri değiştirilmişti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, aylar önce Sarıyer Gazetesi’ne verdiği röportajda, belediye içindeki revizyona değinmiş ve görevden almaların ilk işaretini vermişti. Hatırlanacağı üzere, Merhum Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Tutak’tan miras kalan Park ve Bahçeler Müdürlüğü Teknik Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’a bağlanmıştı.

Daha fazla göster

Bir yorum

  1. Tebrik eder, görevinizde başarılar dileriz.
    Yaya kaldırımlarını kapatan, engelleyen bitkilerin ıslah edileceğini ümit ediyoruz.
    Kontrolsuz büyüyen ağaçlar, yabani bitkilere zamanında müdahale edilmezse kaldırımlar yayalar tarafından kullanılamıyor. İnsanlar araç yolunda, çalılar da kaldırımlarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler