ArşivGündemManşet

Pınar Muhtarı Ayhan Yılmaz, sosyal medyada isyan etti!

muhtar1

Pınar Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz, Fen İşleri Müdürü Veysel Karaman’ın telefonlarına bakmadığını ve nefsiyle hareket edip kendisine küstüğü iddia etti, isyanını sosyal medyada paylaştığı ilginç bir mesajla dile getirdi.

***

Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz, belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü’ne olan tepkisini sosyal medyada paylaştığı bir mesajla dile getirdi. Şikayetinin kesinlikle Belediye Başkanı Şükrü Genç olmadığını dile getiren Muhtar Yılmaz, tüm aramalarına rağmen kendisinin telefonlarına bakmadığını iddia ettiği Fen İşleri Müdürü Veysel Karaman’ın nedense kendisiyle küs olduğunu savundu.

Muhtar Yılmaz’ın paylaştığı mesaj şöyle;

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN: İyi geceler dostlarım sizlerle bir şey paylaşmak istedim, düşünün bir belediye ve bu belediye Sarıyer’de zor olanı başarmış ikinci kez seçim kazanmış, kazanmış kazanmasına da FEN İŞLERİ gibi Sarıyer’in yükünü çeken bir birimin MÜDÜRLÜĞÜNÜ öyle birine emanet etmişler ki NEFSİYLE hareket edip, FARENİN DAĞA KÜSMESİ gibi bana küsmüş, telefonlarıma bakmıyor, mahallemde onca sıkıntı varken sorumluluğu altında ki kişileri etkiliyor GÖREVİNİ yerine getirmiyor. İlginçtir buna da SORUMLULARI SESİZ kalıyorlar.

Arkadaşlar ne oluyor, LÜTFEN DİKKAT ben belediye veya başkandan şikayet etmedim. Benim sıkıntım FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ VEYSEL bey, düşünün birisini yüz sefer arayacaksın tel. bakmayacak sorduğun zaman da MALESEF Muhatabının Pınar mahallesinde MUHTARIN olmadığını söyleyecek, benim tavrım buna. Ne var ki Resul CAN Başkanın da söylediği gibi kimsede muhatap olmadı bu olaya” yazık ”

pinarmahallesi11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir