ArşivGündemManşet

Saadet Partisi’nden muhtarlara kahvaltılı toplantı

saadetpartisi1 (39)

***

Saadet Partisi, Sarıyer’deki mahalle ve köy muhtarlarına kahvaltılı bir toplantı düzenledi. Baltalimanı’ndaki kahvaltıya 24 muhtar katılırken, toplantıda konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, iktidara gelmeleri halinde yapacakları hizmetler hakkında önemli bilgiler verdi.

 ***

BAŞAK KARATAŞ / SARIYER GAZETESİ

saadet-partisi (40)

7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesinde Sarıyer’de siyasi hareketlilik hız kazandı. Seçimlere Büyük Birlik Partisi (BBP) ile birlikte katılma kararı alan Saadet Partisi de bu kapsamda Sarıyer’deki muhtarlara bir kahvaltı programı düzenledi. Baltalimanı’ndaki kahvaltıya tam 24 mahalle ve köy muhtarı katıldı. Kahvaltıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve 2. Bölge Milletvekili adayı Birol Aydın ve yine Milli İttifak’ın diğer adayları Mustafa Kaya ve Kenan Helvalı katıldılar. Kahvaltı programı Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Kılıç’ın konuşması ile başladı. Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın da muhtarlara önemli açıklamalarda bulundu, iktidara gelmeleri halinde yapacakları hizmetleri anlattı. Daha sonra milletvekili adayları Mustafa Kaya ve Kenan Helvalı muhtarlara selamlama konuşması yaptı. Toplantıya katılan muhtarlar da sorunlarını ve sıkıntılarını Saadet Partililere aktardı.

SARIYER’DEN TAM 24 MUHTAR KATILDI

saadetpartisi1 (37)

Saadet Partisi’nin kahvaltısına Sarıyer’den tam 24 muhtar katıldı. Toplantıya katılan muhtarlar şöyle; Tarabya Muhtarı Rafet Üstün, Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, Kireçburnu Muhtarı Genco Çağlayan Cumhuriyet Muhtarı Nevzat Aktan, İstinye Muhtarı Recep Alkan Kocataş Muhtarı Ferda Yıldırım, Poligon Muhtarı Hasan Kılıçgöz, Pınar Muhtarı Ayhan Yılmaz, F.S.M. Muhtarı Osman Karaçam, K. Karabekir Muhtarı Raşit Erbaş Maden Muhtarı Mehmet Gümüş, Sarıyer Merkez Muhtarı Sn. Sinan Yücel, PTT Evleri Muhtarı Yusuf Yıldırım, Gümüşdere Muhtarı Abdullah Gündoğdu, Çamlıtepe Muhtarı Aydemir Görmez, Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Çayırbaşı Muhtarı İbrahim Bektaş, Bahçeköy Yenimahalle Muhtarı Erdoğan Kavras Bahçeköy Kemer Muhtarı Nazif Artar, Ayazağa Muhtarı Mustafa Karaman, Huzur Muhtarı Bekir Apak, Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar, Yeniköy Muhtarı Engin Cevahiroğlu, Rumeli Hisarı Muhtarı Çetin Karayılan…

SAADETLİLER VATANDAŞLARA GÜL DAĞITTI

Saadet Partililerin muhtarlarla buluşması çektirilen hatıra fotoğralarıyla son buldu. Toplantıdan sonra Saadet Partisi milletvekili adayları Reşitpaşa ve Poligon Mahallesi’nde vatandaşlara ve esnafa gül dağıttılar. Sarıyerliler, kendilerine hediye edilen güllere ve Saadet Partililere yoğun ilgi gösterdi, duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

saadet-partisi (47)  saadet-partisi (31) saadet-partisi (22) saadet-partisi (17) saadet-partisi (48) saadet-partisi (10) saadet-partisi (8) saadet-partisi (5)

saadetpartisi1 (9) saadetpartisi1 (11) saadetpartisi1 (12) saadetpartisi1 (14) saadetpartisi1 (19) saadetpartisi1 (21) saadetpartisi1 (29) saadetpartisi1 (30) saadetpartisi1 (40) saadetpartisi1 (41)saadetpartisi1 (6)

Daha fazla göster

2 yorumlar

 1. merhaba Sarıyerliler,
  merhaba İstanbul,
  merhaba Türkiyem Allah cc izni ile
  Artık milletinin özbe öz kendisi MİLLİ İTTİFAK meclise gireceğinin ayak seslerini sarıyer de muhtarlarımızın verdiği mesaj ile duyar gibiyim….
  Hükümet nasıl olmalidir, muhalefet nasıl olmalıdır hep birlikte Milli Görüş farkını yaşayacağız artık tezgahın bozulma zamanı gelmiş geçiyor bile
  Yeter Artık söz milletimizin…
  Slm syg ve dua ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler