ArşivGündemManşet

Sarıyerli muhtarlar Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye dert yandı; “Boğaziçi İmar Müdürü Cem Eriş’e ulaşamıyoruz”

sariyer-gazetesi1 (2)

***

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından Büyükdere’deki RİVA Restoran’da düzenlenen “dayanışma gecesinde” Sarıyerli Muhtarlar, Boğaziçi İmar Müdürü Cem Eriş’i Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye şikayet ettiler.

***

ÖZEL HABER/ SARİYERGAZETESİ.COM

Pınar Mahalle Muhtarı Ayhan Yılmaz ve bir grup muhtar, gecenin ilerleyen saatlerinde Bakan Güllüce ile İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın masasına gelerek bu konudaki rahatsızlıklarını ilettiler. Boğaziçi İmar Müdürü’ne ulaşamadıklarını ve randevu alamadıklarını söyleyen muhtarlar; “Vatandaşların penceresi çürüyor, değiştiremiyorlar, evlerinin boyasını yapamıyorlar. Hemen kapıya Büyükşehir Belediyesi Zabıtaları geliyor ve ceza kesiyor. İnsanlar da muhtarlığa gelip yardım istiyorlar. Biz Boğaziçi İmar Müdürü’ne ulaşamadığımız için derdimizi ve vatandaşlarımızın sorunlarını iletemiyoruz. Kadir Topbaş’a ulaşıyoruz, Boğaziçi İmar Müdürü’ne ulaşamıyoruz. Bu konuda bize yardımcı olmanızı rica ediyoruz” diye konuştular. Muhtarlara bu konuda yardımcı olma sözü veren Bakan Güllüce ve Başkan Bayraktar, muhtarların şikayetleri ve taleplerini mutlaka dikkate alacaklarını ifade ettiler.

Öte yandan bu yılın Ocak ayında yapılan değişiklikle Boğaziçi İmar Müdürü Süleyman Hut görevden alınmış yerine Cem Eriş getirilmişti.

sariyer-gazetesi1 (1)

ferahevler-sariyer-gazetesi-1

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bide onun lise mezunu bi yardımcısı var..Çantacı deniyor.Oda felaket bir adam .olumsuuuz.negatif.Ama bazende fazla pozitif.ZEKAYİ ÇINKIL adı.esas filim onda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu