ArşivGündemManşet

Şükrü Genç, engelli çocuklara TT Arena’da maç keyfi yaşattı!

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (9)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Büyükdere’deki Yağmur Çocuklar Özel Eğitim Merkezi’nde eğitim gören engelli çocuklara, statta canlı maç seyretme keyfi yaşattı. Türk Telekom Arena’da oynanan Galatasaray-Manisaspor karşılaşmasını Belediye Başkanı Genç ile birlikte izleyen çocuklar keyifli bir akşam geçirdi.

***

Sarıyer’in bir çok mahallesinden belediyeye ait servislerle TT Arena Stadyumu’na gelen çocuklar ve aileleri ikram edilen yiyecek ve içecek eşliğinde maç seyretme ayrıcalığı yaşadılar. Engelli çocuklar ve ailelerden oluşan 30 kişilik gurupla maç seyretme önerisini hayata geçiren Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in kızı Göksu Zeybek, onlarla birlikte maç seyretmekten duyduğu heyecanı dile getirdi.

YAĞMUR ÇOCUKLARI GOL BEREKETİ GETİRDİ

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (1)

Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek final heyecanını doyasıya yaşayan Yağmur Çocuklar, Galatasay’ın 4-0 lık galibiyetiyle stattan mutlu ayrıldı. Galatasaray-Manisaspor karşılaşmasını Meclis Üyesi Hayrettin Dereli, Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, Yağmur Çocuklar Özel Eğitim Merkezi Halkla İlişkiler’den Sorumlu Gülcan Gözütok ve Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in eşi Çiğdem Zeybek’te seyretti.

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (10)

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (5)

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (4)

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (3)

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (2)

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (7)

sukrugenc-yagmur-cocuklari1 (8)

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler