ArşivGündemManşet

Şükrü Genç’ten 113 aday adayına önemli uyarılar!

sukrugenc1 (2)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 29 Mart Pazar günü yapılacak ön seçim öncesinde Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘ya önemli açıklamalarda bulundu.

***

İstanbul 2. Bölge’deki en çok CHP üyesinin bulunduğu Sarıyer’in başarılı ve sevilen belediye başkanı Şükrü Genç, şu sıralarda parti içindeki milletvekili aday adaylarının hiç şüphesiz en çok desteğini almak istediği bir isim olarak dikkat çekiyor. Siyasi kulislerde Başkan Şükrü Genç’in kimleri destekleyeceği ya da onun gönlünden geçen isimlerin kimler olduğu yine merak konusu olmaya devam ediyor. İşte ön seçim öncesi fikirleri en çok merak edilen isim Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yine Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’ya konuştu.

PARTİMİZİN KIRMIZI ÇİZGİLERİNE HERKES SAYGI GÖSTERMELİ

Ön seçim öncesi gazetemiz aracılığıyla herkesime önemli mesajlar veren Belediye Başkanı Şükrü Genç, tüm milletvekili aday adaylarına başarılar diledi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç gazetemize şunları söyledi; “Cumhuriyet Halk Partisi’nde 29 Mart Pazar günü güzel bir ön seçim bayramı yaşacağız. Sarıyer’in içinde olduğu ikinci bölgede 113 aday adayımız ön seçime girecek. Aday adaylarımız arasında gençlerimiz ve kadınlarımızın da ağırlıkta olması çok sevindirici. Ön seçime katılacak tüm milletvekili aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Bizim için tüm adaylar değerlidir ve özeldir. Hepsine bu demokratik yarışta tekrar tekrar başarılar dilerim. Ben de bir Cumhuriyet Halk Partili olarak ön seçimde kendi tercihlerimi yapacağım. Partimizin kırmızı çizgileri ve belli bir disiplini vardır. O değerleri göz önüne alarak ben de kendi adaylarımı işaretleyeceğim. Ön seçimdeki tercihlerimi yaparken ince eleyip sık dokuyacağım”

ŞÜKRÜ GENÇ; “CUMHURİYET HALK PARTİSİ BÜYÜK BİR AİLEDİR”

sukrugenc1 (19)

Milletvekili aday adaylarına bazı hatırlatmalarda da bulunan Şükrü Genç sözlerini şöyle sürdürdü; “Unutmamak gerekir ki ön seçim demokratik bir yarıştır. Bu yarışta tüm aday adaylarının kendi çalışmalarını yaparken diğer rakiplerine de saygı ve sevgi bağlarıyla bağlı olması gerekir. Ülkemiz ne yazık ki iktidar tarafından çok kötü yönetiliyor ve halkımız umut olarak partimizi görüyor. Ülkemizin kurtuluşu için mutlaka partimizin 7 Haziran’da iktidarı kazanması gerekiyor. İnsanlarımızın umudunu kıracak davranışlarda ve yanlışlarda bulunmamak gerekiyor. Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında adaylık mücadelesi veren tüm aday adaylarımızın partimizin ve ülkemizin kırmızı çizgilerine her zaman saygı duyması gerekir. Çünkü bizler büyük bir aileyiz ve Türkiye’de iktidar olabilmemiz için bu ailemizi toplum genelinde oluşturacağımız sevgi bağlarıyla daha da büyütmek zorundayız. Sarıyer’de biz her kesim arasında büyük bir gönül bağı kurduk ve kurmaya da devam ediyoruz. Bu ülke hepimizin ve ülkemizin çok daha iyiye gitmesi için hepimizin omuzlarında çok büyük sorumluluklar var. Bu yüzden hepimizin çok dikkatli olması ve sorumlu davranması gerekiyor.”

ŞÜKRÜ GENÇ’İN OLAY YARATAN RÖPORTAJINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

sukrugenc111-1

Daha fazla göster

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler