ArşivGündemManşet

Yandaşlar bu kez meclisin gururu Akşener’e dil uzatmaya kalkıştı

Sarıyer Gazetesi WhatsApp haber hattı!

latiferdogan1

Türkiye’de AKP’nin yeniden iktidar olabilmesi için her gün ekranlara çıkarak türlü şaklabanlıklar sergileyen, sağa sola çamur atan ve geçimlerini iktidar yalakalığı yaparak sağlayan yandaşlar, bu kez hadlerini iyice aştı. İktidarın yandaş kanallarından a haber’de programa katılan “Eski Paralelci” Latif Erdoğan, MHP’nin ve Türk siyasetinin sevilen isimlerinden Meral Akşener’e kaset iftirasında bulundu. Akşener’in dik duruşu karşısında çark eden Erdoğan, bu kez de iddia edilen kasetin montaj olduğunu ileri sürdü. Akşener’in kararlı duruşu ve iftirayı yargıya taşıması üzerine de adeta sus pus oldu.

MUHALEFET İFTİRALARLA SİNDİRİLMEK İSTENİYOR

Sadece MHP camiası değil aynı zamanda Türkiye’de her kesimden bu rezalete ve ahlaksızlığa büyük tepki var. Meclisin saygın, seviyeli ve dürüst isimlerinden Meral Akşener’e atılan bu iftira yandaşların artık rezalette sınır tanımadığını ve ahlaksızlıkta zirve yaptıklarını bir kez daha gözler önüne serdi.

Sarıyer Gazetesi olarak dürüst, ahlaklı ve mert siyasetçi Meral Akşener’e yapılan bu ahlaksız iftiraları şiddetle kınıyor, yandaşları 7 Haziran paniğiyle daha fazla ahlaksızlaşmamaya davet ediyoruz. Bu iftiralar ve muhalefeti sindirme anlayışı Akşener’in şahsında tüm topluma karşı işlenmiş iğrenç bir kamu suçudur. Hukuk; toplumda nefret ve bölünme tohumları atan bu karanlık zihniyete gereken cezayı mutlaka vermeli, toplum mühendisliğine soyunan ekran soytarılarına artık dur demelidir.

SARIYER GAZETESİ adına Bekir Batu

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler