Manşet Altı

Sarıdağ sakinlerine 2 dev müjde!

Galeri-635750802821358403

_ayrac

Sarıyer Merkez’e bağlı Sarıdağ’a belediyeden iki müjdeli haber geldi. Bölgeye yeni MİNİBÜS HATTI geliyor, SARIDAĞ YOLU da sil baştan yapılıyor… 

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediyesi, Merkez’e bağlı olan ve ilçe genelinde Sarıdağ olarak bilinen bölgede dev bir çalışma başlattı. Daha önce bu bölgede yaşayan vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Şükrü Genç, verdiği söz üzerine Sarıdağ yolunu yaptırıyor. Sarıyer Belediyesi tarafından bölgede yapılacak yol genişletme çalışması sayesinde, bundan böyle bu semtti kullanan sürücüler derin bir nefes alacak. Sarıdağ yolunun genişletilmesi, alternatif yol olarak kullanılan bu güzergahı tercih eden sürücülerin yüzünü güldürecek. Sarıyer Belediyesi’nin başlattığı çalışmaların önümüzdeki haftalarda tamamlanması bekleniyor.

Galeri-635754246810464965

SARIDAĞA MİNÜBÜS HATTI GELİYOR

Öte yandan önümüzdeki aylarda Büyükdere ve Sarıdağ arasına yeni midibüs seferleri konulacak. Her saat başı kalkması planlanan minibüsler, Büyükdere’den kalkacak ve belediyenin başlattığı yol genişletme çalışmasının da tamamlanmasıyla kısa sürede Sarıdağ’a ulaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir